Většina týmu pracuje s Ripple Effect, Ridgeline a DICE, ale hlavní tým stále pracuje na tom, „co bude dál pro Need for Speed“.

Criterion Games stojící za slávou závodní série Need for Speed nyní pracuje na Battlefieldu. Šéf franšízy Vince Zampella vydal prohlášení, v němž oznámil, že se tým připojí k EA Entertainment aby pracoval na oblíbené střílečce.

Jak jsme již řekli, na Battlefieldu jsme all-in. Dnes je Criterion přidán do seznamu našich prvotřídních studií pracujících na Battlefieldu, kde se zaměřujeme na zahájení nové éry této franšízy.“ Většina týmu bude spolupracovat s Ripple Effect, Ridgeline a DICE v čele s generálním manažerem Battlefieldu Byronem Beedem.

Zkušenosti Criterionu s Battlefieldem, naše technologie a poutavé zážitky budou mít okamžitý pozitivní dopad, protože budeme pokračovat v práci na Battlefield 2042 a jak budeme pokračovat v předprodukci na propojeném Battlefield Universe. Není lepší studio, které by se k nám mohlo připojit na této cestě, a já nemohu být nadšenější.“

Přečti si  Dragon Age: The Veilguard odhaluje nové hrdinské společníky

Ti, kteří doufají v nový Need for Speed ​​nebo pověstmi opředený remake Need for Speed: Most Wanted, si nebudou muset lámat hlavu. Zampella říká, že pokračují práce na tom, „co bude dál pro Need for Speed “. „Mnoho z vás může být obeznámeno s mou historií ve hrách, protože jste zde v Electronic Arts pracovali s extrémně talentovanými týmy na Apex Legends, Titanfall a Star Wars Jedi.

Ale možná nevíte, že mám vášeň pro auta, a proto se Criterion dokonale hodí k prozkoumání jiného žánru her, který miluji. Těším se na spolupráci s hlavní skupinou při formování toho, co bude s franšízou dál.“ Vzhledem ke smíšeným reakcím na Need for Speed ​​Unbound by mělo být zajímavé sledovat, co má Zampella pro závodní sérii připraveno.

Přečti si  Suicide Squad: Kill the Justice League odhaluje schopnosti Mrs. Freeze

Samozřejmě, kdy přijde oznámení o kterékoli franšíze, se teprve uvidí. Criterion není pro Battlefield žádným neznámým, protože v Battlefield 2042 pracoval na Firestorm, battle royale režimu pro Battlefield 5 a automobilové hratelnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno