Cutscény v Cyberpunku 2077 budou z pohledu první osoby a to včetně těch erotických
Domů » Hry » Cyberpunk 2077 » Cutscény v Cyberpunku 2077 budou z pohledu první osoby a to včetně těch erotických

Cutscény v Cyberpunku 2077 budou z pohledu první osoby a to včetně těch erotických

Cyberpunk 2077 je hra z pohledu první osoby, přesto některé dříve prezentované záběry a scény zahrnovali pohled z třetí osoby.

Zejména řízení dopravních prostředků a některé cutscény byly dříve zobrazovány z pohledu třetí osoby, avšak jak se hra pomalu blíží k termínu vydání, CD Projekt RED provádí ve hře řadu změn. Jednou z takových je nově potvrzený detail, že všechny cutscény v Cyberpunku 2077 budou z pohledu první osoby, včetně sexuálních scén.

Na oficiálních fórech CD Projekt RED zveřejnil uživatel Shavod snímek konverzace z Twitteru, kterou vedl s oficiálním Twitterovým účtem Cyberpunk 2077. Začali konverzaci poté, co na fóru slyšeli, že Cyberpunk 2077 již nebude obsahovat cutscény z pohledu třetích osob. Zástupce vývojářů hry Cyberpunk 2077 potvrdil, že vtažení hráčů do děje je pro studio velmi důležité, takže ano, cutscény jsou FPP. Následovala otázka na sexuální scény a bylo potvrzeno, že i ty.

Přečtěte si  Odhaleny PC specifikace The Outer Worlds

Ostatní členové fóra CD Projekt RED rychle poukázali na to, že to neznamená, že Cyberpunk 2077 je 100% hrou z pohledu první osoby, takže se dá tušit, že v tomto směru zůstane u řízení dopravních prostředků zachována možnost volby pohledu.

CD Projekt RED upřednostňuje intenzivní ponoření hráčů do děje a chce, aby se hráči cítili, jako by chodili a žili v Night City na vlastní oči. Hráči to také chtějí, ale také jsou často pyšní na svůj vlastní vytvořený charakter a jeho identitu. CD Projekt RED tedy musí vyvážit ponoření do hry a herní design s tím, že hráčům poskytne možnost hluboce poznat jejich charakter, nebo nabídne volbu pohledu.

Přečtěte si  Vydání Call of Duty: Modern Warfare: vše, co víme o předběžném stažení a časech spuštění

 

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

6 komentářů
  1. Profilový obrázek
    • Adam Jacik
  2. Profilový obrázek
  3. Profilový obrázek
  4. Profilový obrázek
  5. Profilový obrázek
Další doporučené příspěvky
 
Je možné, že by CD Projekt RED přinesl Cyberpunk 2077 i na Switch?

Na PAX Australia komentoval šéf studia CD Project John Mamais...