Jak se zdá, tak by se na trhu mohla objevit speciální Cyberpunk 2077 edice konzole Xbox One.

Dnes je den, kdy měl původně vyjít Cyberpunk 2077, ale díky odkladu si na hru budeme muset počkat až do září. A i když hru ještě nebudeme mít nějakou chvíli v rukou, tak vývojáři z CD Projekt RED se svými partnery dělají maximum proto, abychom následně dostali do rukou co nejvíc Cyberpunku.

Na oficiálním Twitteru Xboxvu se objevila informace, která předjímá nějaké oznámení související právě s Cyberpunkem 2077. A ačkoli tweet výslovně neuvádí oč půjde, je naprosto jasné, že to bude souviset s hrou Cyberpunk 2077. A tento tweet jde mnohem dále a koresponduje s oficiálním webem Xboxu, který po načtená vypadá, jako by byl hacknutý a uvádí, že nějaký druh oznámení přijde za čtyři dny, tedy 20. dubna.

Takže oč by tu mohlo jít? Zdá se, že to má něco společného s hardwarem. Včera se na Amazonu objevil nový záznam pro oficiální Cyberpunk 2077 Xbox One gamepad. Amazon navíc uvedl, že tento gamepad bude vydán 4. května, ovšem CD Projekt RED ani Xbox One oficiálně nic neoznámili.

Někteří fanoušci navíc poukázali na to, že na webových stránkách Xboxu  můžete krátce vidět siluetu konzoly Xbox One, když prochází fází hacknutí.

S ohledem na to se zdá docela pravděpodobné, že v nejbližších dnech bude pravděpodobně oznámena limitovaná edice Xbox One v barvách Cyberpunku 2077. 

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 17. září.

10 KOMENTÁŘE

  1. Chleba Ve Vaju psalo se hlavně, že má problém Xbox a ukázalo se, že to je nepravdivá informace 😉
    Od začátku je to dělané na dnešní konzole a těžko ty peníze jen tak zahodí a nevěřím tomu, že hra bude tak technologicky napřed, že to bude problém rozjed.

  2. Chleba Ve Vaju ty si psal o Xbox one a říkal, že je PS4 Pro slabá konzole 🙂
    A hlavní důvod problémů byl u základního Xboxu a stejnak to není ani potvrzené 🙂
    Důvody, proč si napsal blábol jsem už napsal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno