Přes řadu dříve zavádějících zpráv, bylo nyní potvrzeno, že Cyberpunk 2077 bude sdílet vesmír s deskovou hrou Cyberpunk 2020, která je pro hru do značné míry předlohou.

Pokud patříte mezi netrpělivé fanoušky očekávané hry Cyberpunk 2077 a rozhodli jste se ukrátit si čekání ponořením se o deskové hry Cyberpunk 2020, pak děláte jen dobře.

Na otázku jak se budou lišit události a prostředí hry od deskové předlohy, uvedl tvůrce hry Mike Pondsmith následující:

Řekněme, že v tomto bodě plánujeme pokračovat v časové ose a uvidíte věci, které jste mohli vidět v roce 2020, ale budou poněkud změněny. A to bude mít vliv na časovou osu podobně jako fakt, že mobilní telefony se velikostně vyvinuly z tzv. cihly v mini mobil a následně zpět do velikosti cihly. Takže i zde uvidíte jistý technologický pokrok“. 

Tato původní informace pocházející z PAX West byla fanoušky a mnohými servery nesprávně vykládána a to tak, že mnozí se domnívali že hra Cyberpunk 2077 se bude odehrávat v alternativní časové ose. Mike Pondsmith však na subredditu Cyberpunku 2077 potvrdit, že jak stolní RPG hra, tak i právě připravovaná hra od CD Projekt Red, budou sdílet stejný vesmír.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Cyberpunk 2077 je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno