CyberMP je připravovaná multiplayerová modifikace pro Cyberpunk 2077, která je v současné době ve fázi pre-alfa.

Společnost CD Projekt Red zrušila režim pro více hráčů pro Cyberpunk 2077 po poměrně těžkém uvedení hry na trh. Původně byl mód zahájen jako „menší“ projekt pro akční RPG, ale CDPR se rozhodlo jej zrušit a zaměřit se na hlavní zážitek ze hry pro jednoho hráče. „Prioritou bylo, aby hlavní zážitek běžel pro lidi v opravdu dobrém stavu. A změna priorit v podstatě znamenala, že ostatní projekty výzkumu a vývoje musely jít stranou,“ řekl Philipp Webe ze společnosti CDPR v roce 2022.

Ačkoli byl oficiální režim hry pro více hráčů zrušen, tým modderů pracuje na neoficiálním módu pro tuto hru již od loňského roku. V průběhu roku bylo sdíleno několik krátkých videí s modem pro více hráčů v akci a nyní máme k dispozici video z hraní od kanálu YouTube „JuiceHead“. Toto nové devítiminutové video z hraní najdete níže.

Přečti si  Star Wars Outlaws představuje v novém gameplay videu stealth, boj na lodi a další prvky

Modifikace je stále ve fázi pre-alfa a zatím nebyly poskytnuty žádné rámce pro vydání. Mod umožní hráčům Cyberpunku 2077 na PC hrát hru s ostatními hráči, ale hráči nebudou moci plnit úkoly kooperativně. Neočekávejte, že by tento neoficiální multiplayerový mod byl v dohledné době vydán, ale jakmile se o jeho vývoji dozvíme více, budeme vás informovat.

Co si o tomto módu myslíte vy? Budete ho hrát? Napište nám do komentářů níže.

Cyberpunk 2077 je nyní celosvětově dostupný pro PC a konzole. Hra byla uvedena na trh poměrně zhruba koncem roku 2020. Ačkoli hra při uvedení skutečně trpěla různými problémy, viceprezidentka pro PR a komunikaci společnosti CDPR se vyjádřila, že hra byla při uvedení skutečně v lepším stavu, než v jakém byla přijata. „Ve skutečnosti věřím, že Cyberpunk byl při uvedení na trh mnohem lepší, než jak byl přijat, a dokonce i první recenze byly pozitivní,“ řekl loni Platkow-Gilewski z CDPR. „Pak se stalo cool nemít ho rád. Od hrdiny k nule jsme se dostali opravdu rychle. To byl ten těžký moment. Nevěděli jsme, co se děje. Věděli jsme, že hra je skvělá, ano, můžeme ji zlepšit, ano, potřebujeme na to čas a některé věci musíme přebudovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno