I přesto, že vývojáři z polského studia CD Projekt Red před necelým měsícem oznámili, že se hra dostala do stavu GOLD, tedy že je hra hotova a připravena k distribuci, dochází k dalšímu odkladu této extrémně očekáváné hry.

Smutnou zprávu oznámili vývojáři na svých sociálních sítích, kde také celou situaci osvětlují. V dané chvíli je pro tým největší výzvou doručení Cyberpunku na všechny dostupné platformy včas a naráz. Dle jejich vyjádření jim to komplikuje především skutečnost, že většina týmu musí pracovat z domova. S tím je spojeno také testování kompletních verzí, a to pro 9 platform.

Hlavní představitelé studia také své sledující ujistili, že fakt, že je hra ve stavu GOLD, neznamená, že se na hře již nepracuje. Ba naopak, s plným nasazením se připravuje Day 0 patch, který má opravit některé detaily, které byly nalezeny po “dokončení” hry. Jedná se o naprosto běžný postup, který dnes praktikuje značná část vývojářských studií.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Cyberpunk 2077 se odkládá o 21 dní. Nové datum vydání je tak 10. prosince a těšit se mohou majitelé PC, Xbox One, Xbox Series X, Google Stadia a PlayStation 4 a 5.

1 komentář

  1. CDPR, chodte do prdele, toto je už fakt veľa a hranica smiešnej medze, hanbite sa za to, že opakovane pľuvate do tváre všetkým ľuďom, ktorých ste vyhajpovali a vyžmýkali o peniaze z predobjednávok. Úprimne začínam mať pocit, že by ste mali byť žalovaní. Ako si trúfate na stále sľubovanie dátumov vydania a pritom ponúkate hru na predaj, keď nikdy nesplníte svoje sľuby. Teraz ste to fakt posrali a fňukanie, že ľudia Vám pracujú z domu je Vám úplne neplatné, pretože ste predtým v rámci svojej marketingovej stratégie použili svoje sľuby „nikdy sa nebude odkladať, za žiadných možností“ a odložili ste ju už trikrát (ak sa nemýlím). Chodte do riti, vyserte si oko a ešte raz CHODTE DO RITI !!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno