Se vskutku nemilou zprávou přišli dva vysocí představitelé studia CD Projekt Red. Spoluzakladatel Marcin Iwiński a ředitel studia Adam Badowski krok oznámili na sociálních sítích studia a skrze tiskovou zprávu.

Datum vydání, se kterým celá herní komunita počítala poté, co byla novinka od polského studia již jednou odložena, bylo 17. září. Vývojáři potvrdili již dříve známou skutečnost, že hra je již hratelná od začátku až do samotného konce a že obsahuje i všechny vedlejší aktivity, cutscény a questy.

Ready when it’s done

S politováním ale studio oznámilo odložení celé hry, a to až na 19. listopadu. Jako důvody vývojáři uvedli velké množství obsahu, které je potřeba řádně vybalancovat a zbavit všech bugů.

Přečti si  Remake The Last of Us bude víc než jen jednoduchý vizuální upgrade

Konání speciálního eventu Night City Wire dle všeho není v ohrožení a platí u něj již dříve zveřejněné datum 25. června. Jak se dalo samozřejmě očekávat, zpráva o odložení Cyberpunku rozděluje herní komunitu na dva tábory. Na čí stranu se stavíte Vy? Je podle vás dobře, že vývojáři přiznali barvu a vzali si na vyladění více času nebo v celý projekt již ztrácíte důvěru?

Odklad ovšem přijde vhod těm hráčům, kteří se nemohli rozhodnout, zda si Cyberpunk pořídí již nyní nebo až na novou generaci herních konzolí.

Cyberpunk 2077 vychází 19. listopadu pro PC, Stadia, Xbox One a PlayStation 4.

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno