Vývojáři Stalker 2 z ukrajinského studia GSC Game World občas informují fanoušky o tom, že rok 2021 je pro ně velmi důležitým rokem, přes fakt, že hra dosud neobdržela konkrétnější okno pro vydání.

Nyní dabér Stalker 2 naznačil, že projekt „může přijít v zimě“ na PC a Xbox Series X | S.

Série Stalker má své oddané fanoušky, kteří už léta netrpělivě očekávají příchod druhého dílu. Když byl oznámen Stalker 2, jeho oficiální web obsahoval pouze 2.0.2.1. cipher, což vedlo k tomu, že mnoho fanoušků to považovalo za cílové datum vydání projektu. Později však vývojáři řekli, že „čísla mohou ukazovat na cokoli“, nemusí to nutně představovat okno vydání Stalker 2. Nyní však do celé situace vnes trochu světla dabér Aleksandr Vilkov, který nedávno zahájil práci na projektu a odhalil, že nadcházející pokračování může přijít dříve, než mnozí očekávají.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Vilkov informoval o svém zapojení do projektu na svém Instagramu, kde herec potvrdil, že již zahájil práce na hře začátkem dubna. Aleksandr Vilkov samozřejmě dodal, že Stalker 2 „bude velmi cool“. Herec nadále říkal, že studio „chce hru vydat do zimy“. Zajímavé je, že Vilkov nevyjasnil, jestli má na mysli rok 2021, a to vedlo k tomu, že mnoho fanoušků na sociálních médiích vtipkovalo, že „hra bude připravena jadernou zimou“.

Později PR manažer GSC Game World Zakhar Bocharov komentoval tyto informace v rozhovoru s DTF a řekl, že Vilkovova slova „by měla být považována za spekulaci, protože herec není součástí studia.“ Podle Bocharova je nyní kolem Stalkera 2 spousta spekulací, takže fanoušci by měli důvěřovat pouze oficiálním informacím týmu. Bocharov poukázal na to, že vývojáři zatím neoznámili datum vydání. Zároveň zcela nepopřel Vilkovova slova.

Studio na konci března stručně ukázalo aktuální pokrok ve vývoji hry Stalker 2, ale nebyly odhaleny žádné plnohodnotné gameplay záběry. Vývojáři nabídli pohled na aktualizované kostýmy frakcí, vysoce detailní modely zbraní a vlastní nástroje na zuby , který každému NPC ve hře poskytne „jedinečný úsměv“.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

Stalker 2 je v současné době ve vývoji pro PC a Xbox Series X | S.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno