Další díl ze série Need for Speed, údajně s názvem Need for Speed: Unbound, bude údajně spuštěn na začátku listopadu.

Další díl franšízy Need for Speed, který má vyjít koncem tohoto roku, slibuje, že bude zajímavý, v neposlední řadě proto, že se franšíza vrátí zpět do správy vývojáře Criterion. Kromě potvrzení, že závodní hra vyjde koncem tohoto roku, o tom ale EA mnoho neřeklo.

Nedávné zvěsti tvrdily, že se to brzy změní, přičemž prominentní leaker v nedávné zprávě na Exputeru tvrdil, že hra bude oznámena v červenci (spolu s dalším  Skate), a nyní se objevila informace o datu vydání.

Podle aktualizace, kterou provedl Henderson ve své výše uvedené zprávě, bude další Need for Speed  – možná s názvem  Need for Speed: Unbound – vydáno 4. listopadu. Předchozí úniky na začátku roku tvrdily, že hra vyjde v září nebo říjnu, takže se zdá, že došlo k mírnému posunu v plánech, ale v žádném případě ne k výraznému.

Přečti si  Příští legendou v Apexu bude Vantage

Podle dříve uniklých podrobností se závodní hra s otevřeným světem bude odehrávat v Lake Shore City, fiktivní verzi Chicaga, a ve svém vizuálu bude obsahovat stylizované prvky podobné anime spolu s důrazem na bezproblémovou mechaniku pro více hráčů. Údajně to také nebude cross-gen titul.

Ať tak či onak, zdá se, že konkrétní podrobnosti dostaneme dříve než později, takže nás nepřestávejte sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno