Bend Studio oznámilo vylepšení pro nadcházející PC verzi Days Gone. Zahrnují odemčenou snímkovou frekvenci, podporu pro širokoúhlé monitory a grafická vylepšení.

Open World dobrodružství mezi masami nepřátelských zombies a lidských klanů Days Gone vyjde letos na jaře pro PC. Zatím nebylo stanoveno přesné datum vydání, ale vývojáři již odhalili vylepšení, na která se mohou majitelé PC sestav těšit.

Stránka hry na Steamu uvádí, že hra získá nová vylepšení a pozornost věnovanou detailům prostřednictvím vylepšení field of view a lepšího vykreslování na větší vzdálenost. Vydání pro PC také přidá New Game Plus, stejně jako režimy Survival a Challenge. Vzhledem k tomu, že původní Days Gone bylo velmi dlouhé a nabídlo hráčům až 70 hodin herní doby, budete s těmito režimy zabaveni na skutečně dlouhou dobu.

Přečti si  Ředitel Days Gone komentuje informace o pokračování: „Nikdy nikomu nic neříkej“

Bend Studio také již přišlo s doporučeními pro lepší a plynulejší hraní, které zahrnuje SSD disk s minimálně 70 GB volného prostoru a to jak pro minimální, tak i doporučené specifikace. Je to hlavně proto, aby se hráči vyhnuli problémům s načítáním textur, na které si často stěžovali majitelé PS4.

Tento měsíc si také můžete pořídit bezplatnou kopii Days Gone pro PS4 a PS5 prostřednictvím PS Plus, pokud hru tedy již nemáte ve své sbírce.

Přečti si  Naughty Dog údajně pracuje na The Last of Us Remake

Poté, co Death Stranding a Horizon Zero Dawn dorazili na PC, řekl šéf PlayStation Jim Ryan, že Sony má další plány na to, aby přineslo na PC další porty svých exkluzivních herních titulů. Podle Ryana je Days Gone pouze první z „celé řady“ PlayStation her přicházejících na PC.

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno