Společnost Sony odhalila nabídku PS Plus her, které si budete moci v dubnu 2021 bezplatně přidat do svých knihoven. A tentokrát se máte opravdu nač těšit.

Společnost Sony právě představila nové hry v PlayStation Plus a duben se ponese ve znamení armagedonu. Veďte mudly ke svobodě v Oddworld: Soulstorm. Vymyslete techniky, jak přežít hordy Freakerů ve hře Days Gone a připravte se na peklo se svým týmem v Zombie Army 4: Dead War. Tak co říkáte, nabídka je opravdu více než štědrá! Všechny tři hry si bude možné stáhnout od úterý 6. dubna do pondělí 3. května.

Oddworld: Soulstorm * | PS5

Oddworld’s Abe se vrací v této akční adventurní plošinovce odehrávající se přímo po událostech z roku 2014 Oddworld: New ‘N’ Tasty.

Přečti si  Resident Evil Village bude mít několik vizuálních režimů

Days Gone | PS4

Vydejte se do zoufalého otevřeného světa jako tulák a lovec odměn, Deacon St. John, kde budete čelit rojům bezduchých divokých Freakerů a stejně děsivých lidí.

Zombie Army 4: Dead War | PS4

Hitlerovy hordy jsou zpět v této střílečce od tvůrců Sniper Elite 4. Odporní okultní nepřátelé, epické zbraně a trýznivá nová kampaň pro 1-4 hráče na vás čekají v Evropě ve 40. letech 20. století.

 

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno