Days Gone je druhá first party hra společnosti Sony, která byla uvedena na Steam.

Days Gone dnes konečně dorazilo na PC a vypadá to, že tento titul v otevřeném světě od Sony Bend Studio je přesně tím, co PC hráči dlouhodobě potřebují. Hra se téměř okamžitě dostala na první místo v globálním seznamu bestsellerů na Steamu a překonala nedávné vydání jako Mass Effect Legendary Edition a Resident Evil Village.

Nikoho asi nepřekvapí, že  těsně před spuštěním Days Gone hra obsadila první místo na celosvětovém seznamu bestsellerů Steamu. Na případ upozornil nezávislý analytik videoher Benji-Sales na Twitteru, který napsal „je zajímavé sledovat, jak si titul bude celkově počínat na nové platformě.“ Přesné údaje o prodeji Days Gone na PC zatím nejsou známy. Ale co je známe je naše recenze, kterou si můžete přečíst ZDE.

Přečti si  Open beta Battlefieldu 2042 nebyla zas až tak starou verzí hry jak DICE uvádělo

Navíc se zdá, že první vlna hráčů si titul velmi užívala. Days Gone má v současné době velmi pozitivní recenze od několika stovek kupujících. I když je těžké hodnotit velkou hru, jako je Days Gone, jen prvních několik hodin po zakoupení, ale jak uvádíme v recenzi jedná se o skutečně brilantní port, který by si měl každý PC hráč zahrát, aby se dozvěděl, jak skvělé hry dokáže Sony vyrábět.

Když vyšla na PlayStation 4 zpět v roce 2019, hra vykázala jako nová IP velmi slušné výsledky a dostala dobré hodnocení od recenzentů, včetně nás. Bohužel však výsledky zřejmě nebyly dostatečně přesvědčivé, aby společnost Sony podpořila vývoj Days Gone 2, ale kdo ví, třeba ještě není všem dnům konec.

Přečti si  První Dying Light dostane next-gen aktualizaci

Days Gone je nyní k dispozici pro PS4, PS5 a PC. 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno