Na francouzské webové stránce Amazonu se krátce objevila PC verze Days Gone z roku 2019 a okamžitě se strhla lavina spekulací o tom, zda se hra objeví i na PC, společnost Sony ovšem informaci dementovala. 

Amazon často patří mezi ty, kterým unikají data vydání i seznam platforem nejrůznějších titulů a tak není divu, že se i tentokrát okamžitě strhla lavina spekulací o tom, zda se zatím PlayStation 4 exkluzivní titul Days Gone objeví na PC.

Francouzská stránka Amazonu, která uvedla Days Gone pro Windows PC, ovšem postrádala potenciální datum vydání, obrázky produktů a další různé informace, které byste jindy mohli v popisu produktu vidět.

Společnost Sony již výpis Amazonu zaregistrovala a uvedla, že Days Gone zatím není pro PC plánované, takže i nadále hra zůstává PS4 exkluzivitou.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

Za zmínku také stojí, že francouzská webová stránka Amazonu nemá ani řádný výpis k Horizon Zero Dawn jako hry, která s jistotou vyjde na PC. Prozatím jediné místo, kde lze řádný výpis k Horizon Zero Dawn najít je služba Steam.

Days Gone je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno