Dead Island 2 se možná blíží k rekordu nejdéle očekávané hry v historii.

Pro hráče, kteří očekávají její příchod téměř deset let, Dambuster Studios oznámilo představení nové hry, které se bude vysílat 6. prosince 2022.

Na 6. prosince připravujeme krvavý červený koberec pro naši show k Dead Island 2,“ stojí v oznámení. Přiložená pozvánka odkazuje na hráče jako na „Twitter Slayers“ a také slibuje, že vše, co bude obsaženo bude obsahovat „akci, krev a zombie“. To nejmenší, co by hráči od série Dead Island čekali.

Dambuster ve skutečnosti naznačilo představení minulý týden, když bylo oznámeno, že Dead Island 2 bylo opět odloženo. Studio uznalo ironii posunutí data vydání hry, která tu měla být před osmi lety, a odhalilo, že další hra v sérii bude nyní spuštěna na konci dubna příštího roku, nikoli na začátku února. Žádný konkrétní důvod proč, ale čím dál přeplněnější únorová vydání s tím mohou souviset.

Pokud by se Dambuster s únorovým příchodem Dead Island 2 posunul kupředu, jak bylo plánováno, pokračování by soutěžilo s hrami jako: Dead Space Remake, které bude spuštěno na konci ledna, a potenciálně dokonce i PS VR2, o kterém PlayStation nyní potvrdil, že bude dostupný. Dead Island 2 je v současnosti jedinou hrou, u které bylo potvrzeno, že bude spuštěna v dubnu 2023, a bude mít pár týdnů na to, aby zabrala hráčům čas, než dorazí Tears of the Kingdom.

Přečti si  Vývojáři Dead Space Remake mluví o návrhu a aktualizaci USG Ishimura

Vývojáři Dead Island 2 již dali jasně najevo, že doufají, že pokračování bude jednou z nejděsivějších her, jaké kdy byly vytvořeny, takže očekávejte, že důkazy o tom uvidíte během představení příští měsíc. No uvidíme, jak moc děsivé to bude v porovnání s vydaným The Callisto Protocol.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno