Během State of Play byly odhaleny nové podrobnosti k Death Stranding Director’s Cut, které bude zahrnovat nové příběhové mise, nové nepřátelé, více bojových možností a další způsoby doručení – jako Cargo Catapult a Buddy Bot.

Po oznámení Director’s Cut během Summer Game Festu obdržela nyní rozšířená verze skvělé hry Hidea Kojimi několik nových konkrétních detailů.

Death Stranding Director’s Cut vyjde 24. září pro PS5. Titul byl předělaný přímo pro PS5, což je vidět na výkonu 4K s 60 FPS, ale lze očekávat mnohem více.

Jak odhaluje nový trailer, je třeba bojovat v nových bitvách – včetně obřího červa BT – a novými nepřáteli. Osobní souboj zaznamenal několik vylepšení, zatímco byly přidány nové zbraně jako Master Gun a kulometné věže. K dispozici je také střelnice pro hráče, aby si procvičili své dovednosti ve střelbě.

Odhaleny byly také další možnosti pro plynulejší doručování, včetně Cargo Catapult, který střílí dodávky na velkou vzdálenost (obdoba Čakovického praku, který vynalezl Jára Cimrman); nosná kostra, která unese další náklad; Buddy Bot, který, jak se zdá, nabízí větší mobilitu; a skákací rampa. K dispozici je také Fragile Circuit, na kterém si můžete zazávodit. Přirozeně budou k dispozici také nové příběhové mise.

Přečti si  Dohoda mezi Kojimou a Xboxem se dle všeho blíží do finále

Death Stranding Director’s Cut bude stát na PS5 $ 50, přičemž majitelé PS4 verze mohou upgradovat na Digital Deluxe Edition na PS5 pouze za 10 $. Podporován je také přenos uložených pozic z PS4 na PS5.

Odhaleny byly také funkce jako Friend Play a Leaderboards, ačkoli další podrobnosti budou poskytnuty později. Obsah Half-Life a Cyberpunk 2077, který je aktuálně k dispozici ve verzi pro PC, je také součástí Director’s Cut . Pokud jde o to jak hra bude využívat PS5, tak vedle 3D zvuku zde bude také podpora haptické zpětné vazby a adaptivních spouštěčů DualSense. Časy načítání budou díky SSD disku konzole „téměř okamžité“.


Aktualizace

Death Stranding Director’s Cut bude mít možnost Very Hard obtížnosti.

Hideo Kojima na Twitteru potvrdil, že do Director’s Cut bude přidána také možnost Very Hard obtížnosti.

Přečti si  Unikla další akvizice, tentokrát jde o nákup Bluepoint Games

Mezitím také skladatel Ludvig Forsell, který na začátku letošního roku opustil studio Kojima Productions po deseti letech práce se studiem, také odhalil, že pro Director’s Cut složil zhruba hodinu nové hudby. Některé z nových skladeb jsou zjevně některé z jeho „absolutně oblíbených“.

V příštích týdnech bychom měli obdržet některé další detaily k Death Stranding Director’s Cut.

Popravdě, už se nemohu dočkat, až se znovu vrátí do světa UCA.

Death Stranding Director’s Cut vychází 24. září pro PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno