Death Stranding je jako skvěle vytvořený seriál od Netflixu, říká prezident SIE Shuhei Yoshida
Domů » Hry » Death Stranding » Death Stranding je jako skvěle vytvořený seriál od Netflixu, říká prezident SIE Shuhei Yoshida

Death Stranding je jako skvěle vytvořený seriál od Netflixu, říká prezident SIE Shuhei Yoshida

Hideo Kojima chce s Death Stranding zahájit herní revoluci, což se dle slov šéfa Sony Interactive Entertainment Worldwide Shuhei Yoshidy pravděpodobně podaří. Srovná hru s úspěšnou sérií Netflixu.

Death Stranding má být dalším velkým hitem Hideo Kojimi. Hra, dle jeho vlastních slov, specifikuje nový herní žánr a na pultech obchodů se objeví už za necelý měsíc.

Někteří lidé však měli to štěstí a již si hru mohli zahrát pěkně v klidu, včetně prezidenta společnosti Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios Shuhei Yoshidy. Podle něj vypadá Death Stranding jako dobře vyrobená seriál od Netflixu, i když zatím odehrál jen asi deset hodin.

Podle Shuhei Yoshidy se vývoj příběhu Death Strandingu během prvních deseti hodin jeví jako “opravdu dobře vyrobená originální série Netflixu“. To řekl prezident společnosti Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios v rozhovoru pro Dengeki Online. 

Protože Death Stranding nyní ve stavu GOLD, lze jej také kompletně hrát. Shuhei Yoshida si však také uvědomuje, že prvních deset hodin je jen začátek hry, což zapadá do výroků Hideo Kojimi o délce hry. 

Od začátku jsem hrál celkem asi deset hodin, ale pořád to vypadá, že to začíná.”

Přečtěte si  Star Wars Jedi: Fallen Order je ve stavu GOLD

Sám tvůrce již dříve uvedl, že trvá poměrně dlouho, než se příběh a hra jako taková rozběhnou. To je důvod, proč Death Stranding nemusí být až do poloviny hry pro každého největší zábavou. 

Byli tam další lidé a hru vyzkoušeli současně, včetně režiséra Hideo Kojimi, který mi ukázal spoustu způsobů, jak používat Samovy nástroje, na které jsem ani nepomyslel. Ve hře existuje mnoho způsobů, jak pokračovat dál. Slyšel jsem, že po dosažení druhé půle budete u hry určitě plakat. To mi potvrdili také zaměstnanci Kojima Productions a dokonce mi to řekli i debugeři v Sony.

Přečtěte si  Respawn přibližuje čtyři různé obtížnosti Star Wars Jedi: Fallen Order

Death Stranding vychází 8. listopadu výhradně na PS4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Odtajněna velikost Death Stranding? Kolik si ukousne?

Death Stranding patří asi mezi nejtajemnější, ale současně také nejočekávanější...