Geoff Keighley v informačním panelu na E3 zpovídal svého přítele Hidea Kojimu, který bohužel pro fanoušky nepřivezl žádný nový trailer k Death Stranding, ale o hře se vcelku slušně rozhovořil.

https://youtu.be/cyUB91jV7ac

Rozhovor prozradil, že Kojimův vlastní tým z počátku vůbec neporozuměl příběhu Death Stranding. Důvod je prostý, Death Stranding má být něco, co doposud nikdo nikde neviděl. Bohužel Hideo nikterak neupřesnil jak moc divoká nová koncepce bude. Nenaznačil nic z koncepce ani herního designu. Zatím tedy vše zůstává na fantasii fanoušků, alespo%n do doby kdy Kojima nepředstaví něco nového.

Před rokem jsem začal týmu vysvětlovat co vlastně chci vytvořit. Nikdo to nepochopil! Protože se pokouším vytvořit něco nového, něco odlišného. Takže osobně si myslím, že pokud jsou lidé vzdorující, pak jste na správné cestě. To je pro mě tvorba hry.

Pokud nerozumíte příběhu také nerozumíte, tak věřte, že nejste sami. Jedna z hlavních hvězd hry, konkrétně Mads Mikkelsen se také vyjádřil, že se ve hře zcela spletl. Ve svém projevu na Comic Conu  na začátku roku uvedl, že se během poslechu Kojimova rozvádění příběhu ztratil, ale že ho to zaujalo natolik, že se chce o hře dozvědět více.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Někteří fanoušci mohou tak mít určité obavy o to jak to s hrou nakonec dopadne, protože tolik zmatených lidí nemusí nasvědčovat ničemu dobrému, ale je třeba si uvědomit, že je to právě Hideo Kojima, kdo má pověst vývojáře přicházejícího hry s unikátními vlastnostmi a přináší zcela nové herní prvky a mechanismy. A je zcela zřejmé, že u Death Strending tomu nebude jinak.

Zatím můžeme doufat, že se dozvíme více na PlayStation Experience v prosinci a pokud ano tak jsme velmi zvědaví zda bude něco pravdy na na zvěstech, že se ve hře objeví i Emma Stone.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno