Kup nám pivo

Mads Mikkelsen potvrzuje, že neustále natáčí scény pro Kojimovu hru Death Stranding.

Norman Reedus učí Černé díry Fyzika smrti střízliví konami prezident kojima productions

Fanoušci Hidea Kojimi a jeho her velmi netrpělivě vyhlížejí jakoukoli novou informaci o tom jak pokračují práce na Death Stranding. Herec Mads Mikkelsen známí především svou rolí ze seriálu Hannibal má hrát také velkou roli právě v Kojimově hře. Na nedávném panelu v Jižní Koreji mluvil s fanoušky o několika různých aspektech hry a potvrdil, že hra je stále ve fázi vývoje. Mikkelsen uvedl, že stále pracuje na hře a natáčí různé scény a že se právě chystá na další natáčení. Na tomto panelu také Mikkelsen mluvil o tom jak moc se liší práce a natáčení pro hru od té filmové či seriálové. Zmínil prý také, jaké to vlastně je pracovat s Hideo Kojimou a chápat jeho směr.

Přečti si  Valve kvůli podvodům ruší dárkové Steam karty

Je skvělé slyšet, že všichni na hře velmi tvrdě pracují, ale na druhou stranu to znamená, že se jejího vydání v příštím roce velmi pravděpodobně nedočkáme. Zatím to vypadá, že hra směřuje více k roku 2019 a to zřejmě až k jeho druhé půli.

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno