Dnes v noci, během udílení The Game Awards 2018, Capcom představil zcela nový trailer k Devil May Cry 5, přičemž později šéf Xboxu Phil Spencer oznámil, že během dnešního dne se na Xbox One objeví demo hry.

Podle zpráv, je Demo Devil May Cry 5 již nyní k dispozici v USA na Xbox Store. Demo vám umožní zahrát si za Nera, který je jedním ze tří hlavních postav této nadcházející hry.

Demo vás zavede do Red Grave City, kde se setkáte s několika démony.  Nero bude mít k dispozici meč, Red Queen a speciální Devil Breaker, díky kterému  má k dispozici speciální schopnosti. Pistole Blue Rose  je také k dispozici ve hře pro některé rychlé akce.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Takže máte nyní jedinečnou příležitost vyzkoušet si demo této očekávané hry, než se 8. března 2019 dostane do obchodů. Capcom také sdělil, že v DMC 5 bude k dispozici režim Bloody Palace Mode, který má být formou horde módu, ve kterém budou hráči čelit řadě nepřátel a na konci každého kola bude na hráče čekat boss.

Dalším prvkem má být systém Cameo, který má umožnit hráčům účastnit se jako host jiných herních relací. I tak však Capcom tvrdí, že hra se má zaměřovat především na zážitek pro jednoho hráče.

Dnes odhalený trailer také představil v akci postavu jménem V. Ta je dle tvrzení Capcomu v porovnání s Dantem a Nerem o poznání slabší. Má však velmi jedinečnou schopnost, která mu umožňuje vyvolat tři démony: Shadow, Griffon a Nightmare, kteří této postavě pomáhají během bitvy.

Přečti si  Ubisoft nyní bude označovat své vlastní hry „Ubisoft Originals“

Aktualizace: Demo  již je k dispozici také na evropském Xbox Store. Tak neváhejte a vyzkoušejte jednu z velmi očekávaných her následujícího roku.

Devil May Cry 5 vychází na PC, PS4 a Xbox One 8. března 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno