Capcom přidává na intenzitě s propagací remaku Resident Evil 2 se speciálním, časově omezeným demem, to je ovšem možné na PC hrát po neomezenou dobu.

Demo vrhne hráče do role Leona stojícího uprostřed hlavní haly kultovního RPD. Od tohoto okamžiku mají hráči k dispozici 30 minut k prozkoumání stanice a dokončení některých jednoduchých cílů při boji a vyhýbání se nemrtvým.

Po uplynutí 30 minut již hráči nemohou dále pokračovat a musí čekat na samotné vydání hry. Alespoň tak to Capcom zamýšlel.

Ovšem vzhledem k tomu, že demo vyšlo také na PC, není překvapením, že komunita hned začala pracovat na cracknutí, které umožňuje hráčům hrát demo po neomezenou dobu a klidně jej opakovat. Jen pouhý den tedy trvalo, než se PC verzi dema podařilo cracknout, ovšem není jasné jak dlouho bude trvat, než dojde k jeho odstranění.

Přečti si  Metro Exodus přichází na Xbox Series X / S a PS5 18. června

Pokud máte zájem vyzkoušet demo po neomezenou domu, potom musíte splnit následující pokyny:

  • Stáhnout zde: http://www.pcmrace.com/wp-content/uploads/2019/01/Resident-Evil-2-One-Shot-Demo-Plus-4-Trainer.zip
  • Potřebujete účet, na němž jste ještě demo na PC nespustili
  • Dále si jen užít demo

Ačkoli odemknutí neomezeného času je fajn, tak Capcom pro jistotu obsah demoverze omezil. Nepočítejte tedy, že byste již dnes dohráli celou hru zcela zdarma. Navíc celé demo lze proběhnout velmi rychle a jednomu streamerovi se podařilo dokončit demo za pouhé 3 minuty.

Remake Resident Evil 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One 25. ledna.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno