Minulý měsíc společnost Sony představila uživatelské rozhraní konzole PS5, přičemž jednou z jejích zajímavějších a nedoceněných doplňků je nová funkce Game Help (Pomoc s hrami).

 V zásadě jde o to, že pokud jste předplatiteli PlayStation Plus, budete mít v některých hrách přístup k tipům konkrétních bodů hry přímo přes uživatelské rozhraní PS5, místo abyste museli hledat odpovědi v telefonu nebo prostřednictvím prohlížeče.

A jak se zdá, tak právě Demon’s Souls bude perfektním first party launch titulem, který otestuje tuto novou funkci konzole PS5.

Demon’s Souls totiž bude pro řadu hráčů velmi tvrdou a komplikovanou hrou a to ještě více než první Dark Souls. Ale podle nového článku v The Washington Post bude hra obsahovat více než 180 praktických tipů a průvodců, které vám pomohou projít hrou. Tvůrci remaku Demon’s Souls již poznamenali, že do hry nepřidávají žádné nové nastavení obtížnosti, takže by tato funkce měla být pro hráče, kteří se prvně seznámí s hrou od From Software, jistým usnadněním, které může zpříjemnit herní zážitek. 

Kreativní ředitel remaku Demon’s Souls Gavin Moore uvedl, že díky novému disku a  haptické zpětné vazbě není hra tak frustrující.

SSD jednotka v PS5 je game changer, zejména pro Demon’s Souls. S originálem si myslím, že frustrace nepocházela z umírání nebo výzev, ale z dlouhého načítání, které hráči museli absolvovat po každé smrti. 

Díky DualSense opravdu cítíte ve svých rukou kovový úder mečem i to když se vám podaří provést perfektní parry a cítíte, jak jste nepříteli způsobili značné poškození. I toto vše přispívá k hratelnosti a do značné míry to hru zjednodušuje.

Demon’s Souls vychází společně s PS5 19. listopadu.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno