Společnost Bluepoint Games vydala první aktualizaci hry Demon’s Souls na systému PS5, přičemž studio slibuje budoucí aktualizace na základě zpětné vazby od komunity.

Jako jeden z prvních launch titulů pro PS5 dokázal remake Demon’s Souls od Bluepoint Games předvést, čeho všeho je hardware nové generace od společnosti Sony schopen. Zatímco titul vyšel jen před necelými dvěma týdny, tak studio tvrdě pracuje na implementaci některých nových aktualizací hry pro plynulejší herní zážitek.

Vývojář Bluepoint Games podrobně uvedl, že první patch  pro Demon’s Souls byl vydán tento týden na PS5, přičemž tato aktualizace od vydání hry začátkem tohoto měsíce hlavně „opravuje několik problémů se stabilitou“. Bluepoint neposkytl žádné konkrétní poznámky k aktualizaci ani podrobnosti o tom, co přesně aktualizační soubory řeší, ale zdá se, že jde spíše o plošnou sadu oprav zaměřených na potenciální problémy s výkonem, se kterými se hráči dosud mohli setkat.

Spolu s vydáním prvního patche Bluepoint také upřesnil, že studio „poslouchá komunitu a pokračuje v práci na opravách“, čímž zajišťuje, že budou následovat i další aktualizace.  Konkrétně Bluepoint zmínil, že jednou ze specifických změn, které plánuje provést, je „glitch zlatých mincí“, díky kterému hráči proměňují své postavy ve vraždící stroje. 

Demon’s Souls je nyní k dispozici exkluzivně na PS5. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno