Společnost Bungie potvrdila livestream, v němž bude představen a podrobně popsán nadcházející nový obsah druhého aktu, ačkoli datum ještě není stanoveno.

Po vydání expanze The Final Shape se situace kolem hry Destiny 2 od společnosti Bungie trochu uklidnila. Nicméně Bungie pokračuje ve vydávání aktualizací pro epizodu 1: Echoes. První akt právě probíhá, ale na druhý akt už fanoušci nebudou muset dlouho čekat – spustí se totiž 16. července.

Ještě předtím vývojáři uspořádají livestream, kde budou diskutovat o chystaném novém obsahu a předvádět jej. Datum zatím nebylo oznámeno, takže zůstaňte naladěni, ale do té doby je pravděpodobně nejlepší dokončit všechny nevyřízené úkoly 1. aktu.

Epizody, o nichž se mluví jako o náhradě sezónního modelu, se řídí mnoha stejnými zásadami, zavádějí nové aktivity, prodejce s novou kořistí, na kterou se lze zaměřit, a týdenní úkoly, které posunují příběh. První akt Echoes přinesl několik docela velkých odhalení – jak na tento náboj naváže další akt, se teprve uvidí.

Přečti si  EA Sports FC 25 odstraní smlouvy a zmírní požadavky na evoluci

Destiny 2 je k dispozici pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Letos se chystají ještě další dvě epizody – Revenant a Heresy – zatímco Bungie oznámilo Codename Frontiers na rok 2025.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno