S vydáním DLC Forsaken do Destiny 2 přibyla řada nových aktivit, materiálů, měn a sběratelských předmětů, které mohou hráči sbírat.

Jedním z nich je také Dark Fragment, který je velmi důležitý pro endgame. Pokud zatím nepatříte mezi ty, kteří se již dostali do Dreaming City to zatím nemá velký smysl, ale to kteří již tuto lokaci navštívili mohou následující řádky ocenit.

Tato měna se používá k nákupu předmětů a odměn od Petry Venj, přičemž některé z nich nabízí každý týden powerful gear.

Přečti si  MiniRECENZE: Dandy & Randy DX - Netradičně kvalitní Ratalaika

Získávání Dark Fragmentů je v Dreaming City vcelku pomalý proces, ale naštěstí je tu několik zdrojů, které lze využít. Každá aktivita nabízející loot z bedny, nebo konečnou odměnu, také poskytne alespoň jeden Dark Fragment, přičemž šťastlivci mohou obdržet i dva. K nákupu budete potřebovat minimálně 40 Dark Fragmentů k nákupu odměny v podobě powerful gearu od Petry Venj. Takže se připravte na hodiny grindování.

Hráči by se měli tedy zaměřit především na následující aktivity:

  • Patroly
  • Lost Sector
  • High Value Target
  • Public Event
  • Blind Well

Naštěstí to však není jediný způsob, jak zvýšit power level nad hodnotu 500. Hráči mohou využívat  také Challenge a Bounty, ale tento proces je také velmi pomalý, takže každá možnost jak zvednout maximální power je vítána. Za zmínku stojí, že také zatím není k dispozici Last Wish raid, který otevře své brány 14. září, takže by tu mohla být další možnost k získání Dark Fragmentů, ale to ještě není 100% jisté.

Destiny 2 Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno