Bungie připouští, že následující informace může být pro řadu hráčů velmi bolestivá, ale na druhou stranu informuje, že se tím velikost celé hry zmenší až o 40%.

Vývojáři Destiny 2 provedli některé změny v tom jak bude aktualizovat hru, a pro nadcházející expanzi Beyond Light to znamená, že si budete muset znovu stáhnout celou hru.

Bungie v příspěvku na blogu uvedlo, že si je vědomé toho, že tato informace může být pro řadu hráčů velmi bolestivá s ohledem na pomalejší internetové připojení a je jim to upřímně líto, ale velikost hry se tím tak razantně sníží.

Ovšem aby informace byla pro některé ještě bolestivější, tak studio také uvedlo, že předběžné stažení Beyond Light bude zahájeno v noci 9. listopadu, takže hráči budou mít na stažení celé hry zhruba jen nějakých 10 hodin, než bude rozšíření oficiálně spuštěno. 

Přečti si  Mobilní Need for Speed postaveno na Unreal Enginu 4

Důvodem požadavku na opětovné stažení je, že Bungie „předělala [své] vytváření a opravování obsahu“ tak, aby se množství následně stahovaných dat zmenšilo a instalování urychlilo. Kvůli „ohromné ​​velikosti“ Destiny 2 „v současné době trvá vývojářům více než 24 hodin, než připraví nové patche, ale s expanzí Beyond Light bude tento proces trvat méně než 12 hodin.

Kromě toho jak víme, tak Bungie odebírá z Destiny 2 množství “mrtvého” obsahu. Díky tomu se velikost hry zmenší o 30 až 40 procent. Destiny 2 tak bude nově zabírat něco mezi 59 až 71 GB v závislosti na platformě.

Beyond Light vychází 10. listopadu pro PS4, Xbox One a PC a bude ji možné hrát také na PS5 a Xbox Series X. Expanze zavede hráče na zamrzlý měsíc Jupiteru, Evropu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno