Během včerejší výroční showcase akce Bungie odhalilo Destiny 2: The Final Shape. Nové rozšíření pro online střílečku z pohledu první osoby má vyjít 27. února 2024.

V její kampani mohou hráči očekávat, že se utkají s tím, co bylo popisováno jako konečný nepřítel: The Witness. K tomu jim pomohou ikoničtí společníci z Destiny 2 Vanguard: Ikora Rey, velitel Zavala (nyní vyjádřený Keithem Davidem po předčasné smrti Lance Reddicka, za kterého Bungie během přenosu držela minutu ticha) a dokonce údajně mrtvý Cayde-6 se pro tuto příležitost také vrací.

Příběh zavede hráče do The Pale Heart, tajemného místa uvnitř Traveleru. Bungie uvedlo, že zahrne zpětná volání ke klíčovým momentům ságy Světla a temnoty, jako je nová verze původní věže z první hry Destiny. Toto závěrečné zúčtování bude vyprávěno v Destiny 2: The Final Shape a v novém raidu, který bude debutovat v březnu 2024.

To se bude shodovat s debutem nového sezónního modelu nazvaného Episodes, z nichž první, Echoes, přinese zmíněný raid. V současnosti jsou pro Destiny 2: The Final Shape plánované tři epizody; další dva se jmenují Revenant a Heresy. S Episodes se Bungie snaží přidávat více obsahu a odměn častěji než u předchozích sezón.

Přečti si  Ubisoft nemá v plánu oddalovat Star Wars Outlaws
d2 Episodic Roadmap Final EN
Zdroj: Bungie

Destiny 2: The Final Shape poskytne hráčům tři nové super schopnosti a aspekty (Void pro Titány, Solar pro Warlocky a Arc pro Huntery). Zbraňový arzenál hry se také rozšíří o další doplňky, jako je nová podrodina, která zahrnuje side armu, Rocket Pistol a automatickou pušku s podpůrným rámem, která uděluje poškození a zároveň léčí spojence. Některé klasické zbraně se vracejí z původního Destiny a přichází také nová Exotic Fusion Rifle.

2023 Final Shape Reveal PressKit Fireteam Finder Compressed 001
Zdroj: Bungie

V průběhu příštího roku se hráči Destiny 2 mohou těšit na velké přírůstky, jako je dlouho očekávaný Fireteam Finder, který vyjde s 23. sezónou v listopadu; systém Fireteam Power, který přibližuje hráče na různých úrovních síly k vyrovnání herních podmínek v PvE; nová mapa s tématem Vex s názvem Multiplex, nový herní režim založený na Relic a nový modifikátor Checkmate.

Přečti si  Star Wars Outlaws má "největší marketingovou kampaň pro hru Ubisoftu"

Zatímco hráči čekají na Destiny 2: The Final Shape a jeho mnoho změn, Bungie právě vydala Season of the Witch, která připravuje cestu pro zápletku nadcházejícího rozšíření. Z hlediska mechaniky přidává Deck of Whispers, novou metodu postupu hráčů, která umožňuje Guardianům upravovat si svou výbavu různými způsoby. The Season také představuje takzvané Timeline Reflections, krátké hratelné mise nabízející krátká narativní intra, která nováčkům pomáhají dohnat probíhající příběh hry a zároveň umožňují veteránům znovu prožít některé z předchozích událostí. Se Season of the Witch jsou zdarma k dispozici následující tři mise: Poslední zúčtování Cayde-6 se Scornem z Destiny 2: Forsaken, debut Stasis z Destiny 2: Beyond Light a představení Lucent Hive z Destiny 2: The Witch Queen.

Tato sezóna také přináší zpět raid Crota’s End z původního Destiny. Navíc zkušební víkend pro The Witch Queen začíná zítra a končí tuto neděli, což hráčům umožňuje vyzkoušet The Witch Queen zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno