Detroit: Become Human dává na rozdíl od předchozích her studia Quantic Dream hráčů poněkud větší volnost v prozkoumávání okolí jednotlivých kapitol.

Každá z oblastí je plná stop i zajímavostí, které odhalí nové možnosti i nové dialogy pro Connora, Markuse i Karu. Kromě těchto možností mohou hráči během průchodu hrou nacházet i řadu sběratelských předmětů jako například elektronické časopisy, kterých je ve hře celkem 46. A pokud jste lovci trofejí, zcela jistě se vám bude hodit následující návod, kde všechny magazíny nalézt, kdy po jejich nalezení obdržíte trofej Bookworm.

Při rozhodování si tak dávejte opravdu pozor, jelikož některé magazíny objevíte, je v závislosti na určitých rozhodnutích. Zá návodem nestojí nikdo jiný, než známý Youtuber PowerPyx. Ten také uvádí, že je nutné prohlédnout všechny stránky jednotlivých magazínů, přičemž většina z nich obsahuje dvě témata. Vzhledem k tomu, že hra obsahuje české titulky, a články souvisí s příběhem a zasazením hry, jedná se o velmi příjemné počtení. Ne, nebojte se, každý z článků má nanejvýše 2 stránky a tak i ti, kteří raději upřednostňují video obsah, si mohou zavzpomínat na staré časy, kdy se ještě četli časopisy.

Přečti si  Recenze: Detroit: Become Human - Cogito ergo sum

Detroit: Become Human je nyní k dispozici exkluzivně na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno