Capcom oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje očekávaná akční videohra z legendární série – DEVIL MAY CRY 5. V prodeji od 8. 3. 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset tito lovci postavit svým démonům, pokud chtějí přežít

Klíčové prvky:

  • Legendární akční série se vrací – Série, v jejímž rámci se prodalo více než 16 miliónů her, se vrací v čele s původním režisérem jménem Hideaki Itsuno.
  • Souboj za dobro a zlo – Démonická invaze započala se semeny démonického stromu, který zakořenil ve městě Red Grave City. Pronikání pekelných sil upoutá pozornost mladého lovce démonů Nera – Dantova spojence.
  • Neutuchající akce – Hra nabídne celkem 3 hratelné postavy a každá z nich přináší radikálně odlišný herní styl.
  • Průlomová grafika – Hráči se mnou těšit na fotorealistický design postav, oslňující práci se světlem a efekty prostředí, a to vše díky RE enginu od společnosti Capcom.
  • Zastavte démonickou invazi – Bojujte s epickými bossy v adrenalinem naplněných soubojích napříč rozlehlým Red Grave City.

Lovec démonůNero, jeden z hlavních protagonistů série a nositel krve Sparda, míří do Red Grave City, aby společně se svým přítelem Nicem čelil prudkému útoku nelítostných démonů.

Přečti si  Nejnovější aktualizace pro Xbox Series X | S dělá rychlé obnovení ještě rychlejším

Hra DEVIL MAY CRY 5 vychází dnes 8. 3. 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno