Diablo 4 by mělo představovat návrat k temným kořenům série
Domů » Hry » Novinky » Diablo 4 by mělo představovat návrat k temným kořenům série

Diablo 4 by mělo představovat návrat k temným kořenům série

31.10.2019
Publikoval:

Diablo 4 bude pravděpodobně oznámeno na letošním Blizzconu a podle úniku se hra vrátí k temným kořenům série.

Uživatel Redditu, Practical Brush, odhalil nové detaily prostředí hry Diablo 4, které slibuje, že bude temná a odvážná. Navíc se zdá, že svět bude otevřenější než kdy jindy, s postavami, které možná budou moci jezdit na koních a více ovlivňovat životní prostředí. 

Únik konkrétně informuje o tom, že Diablo 4 by dle informací mělo být temné a drsné, tentokrát již nemáme očekávat žádné duhové lesklé “hovno”! Lokace mají být temnější s občasně válejícími se mrtvolami, jeskyně obklopené masem, shnilé krypty, bažiny a rašeliniště, zpustošená města. Navíc mají být mnohem  větší, možná dokonce otevřené. Postavy mají být schopné jezdit na koních a možná i jiných tvorech. K dispozici by měla být i možnost lezení po zdech. A krev nemá konečně připomínat rozmáznutý džem.

Přečtěte si  Uniklo datum vydání Project Scarlett?

Do hry se dle spekulací má vedle mága (používající oheň, led a blesky), barbara (meče, kluby, sekery, kopy atd.) vrátit třída druidů(blesky, vítr a transformace na zvířata – zatím medvěd a vlkodlak!)

Dle spekulace má Diablo 4 nabídnout také PvP, ale zatím není jisté zda hned od vydání. Jisté je že hra nabídne kooperaci až 4 hráčů.

Na potvrzení nebo vyvrácení tohoto úniku si budeme muset ještě několik dní sice počkat, ale upřímně bych byl osobně velmi rád, kdyby se hra vrátila zpět ke svým kořenům a stala se více temnou.

Přečtěte si  Star Wars Jedi: Fallen Order nebude v předstihu v EA Access

Diablo 4 je nyní ve vývoji pro blíže nespecifikované platformy. 

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

2 komentáře

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů