Diablo 4 bude pravděpodobně oznámeno na letošním Blizzconu a podle úniku se hra vrátí k temným kořenům série.

Uživatel Redditu, Practical Brush, odhalil nové detaily prostředí hry Diablo 4, které slibuje, že bude temná a odvážná. Navíc se zdá, že svět bude otevřenější než kdy jindy, s postavami, které možná budou moci jezdit na koních a více ovlivňovat životní prostředí. 

Únik konkrétně informuje o tom, že Diablo 4 by dle informací mělo být temné a drsné, tentokrát již nemáme očekávat žádné duhové lesklé “hovno”! Lokace mají být temnější s občasně válejícími se mrtvolami, jeskyně obklopené masem, shnilé krypty, bažiny a rašeliniště, zpustošená města. Navíc mají být mnohem  větší, možná dokonce otevřené. Postavy mají být schopné jezdit na koních a možná i jiných tvorech. K dispozici by měla být i možnost lezení po zdech. A krev nemá konečně připomínat rozmáznutý džem.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Do hry se dle spekulací má vedle mága (používající oheň, led a blesky), barbara (meče, kluby, sekery, kopy atd.) vrátit třída druidů(blesky, vítr a transformace na zvířata – zatím medvěd a vlkodlak!)

Dle spekulace má Diablo 4 nabídnout také PvP, ale zatím není jisté zda hned od vydání. Jisté je že hra nabídne kooperaci až 4 hráčů.

Na potvrzení nebo vyvrácení tohoto úniku si budeme muset ještě několik dní sice počkat, ale upřímně bych byl osobně velmi rád, kdyby se hra vrátila zpět ke svým kořenům a stala se více temnou.

Diablo 4 je nyní ve vývoji pro blíže nespecifikované platformy. 

2 KOMENTÁŘE

    • Na BlizzConu 2009 bylobylo oznámeno a vyšlo v květnu 2012 takže 2 a půl roků;) a co se týče D4 tak zatím se říká 2021

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno