Free-to-play akční RPG také zaznamenalo více než 8,5 milionu stažení na mobilu od uvedení na trh, alespoň podle webu AppMagic.

Navzdory převážně negativnímu uživatelskému skóre na Metacritic a smíšeným kritickým recenzím se zdá, že si Diablo Immortal od Blizzard Entertainment si vede dobře, alespoň finančně. Podle datového webu AppMagic údajně během prvních dvou týdnů od vydání vydělalo přes 24 milionů dolarů. GameDev Reports poznamenal, že příjmy byly rozděleny na 13 milionů $ pro iOS a 11 milionů $ pro Android.

Asi 43 procent příjmů zjevně pocházelo ze Spojených států, následovaných 23 procenty v Jižní Koreji. Japonsko tvořilo osm procent příjmů, následované Německem se šesti procenty a Kanadou se třemi procenty. Pokud jde o stažení, stránka zaznamenala více než 8,5 milionu po celém světě.

Přečti si  Skull and Bones má odstartovat 8. listopadu

Oficiálně Blizzard zaznamenal přes 10 milionů instalací k 10. červnu. I když by to mohlo naznačovat mnohem větší rozdělení mezi mobilními zařízeními a počítači, počet stahování údajně dosáhl vrcholu po vydání hry 2. června a poklesl 5. června. Zhruba 26 procent z celkového počtu stažení bylo ze Spojených států následovaných Jižní Koreou s 11 procenty. Celkový počet instalací na všech platformách by nyní mohl být vyšší, než původně vývojář odhalil.

Údaje o tržbách nebyly oficiálně uvedeny, takže na další informace budeme pravděpodobně muset počkat do další fiskální zprávy Activision-Blizzard. Ale vzhledem k predátorským praktikám, které jsou ve hře obsaženy očekáváme, že příjmy budou enormní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno