Nejnovější díl Battlefieldu je jednoznačně propadák a to jak z kritického, tak i uživatelského hlediska a všechny pokusy o jeho oživení se nesetkaly s úspěchem.

EA se ale této hry zatím nevzdává, alespoň ne podle toho co investorům a akcionářů tvrdí ve svých pravdách generální ředitel Andrew Wilson.

Ten hovořil o tom, že společnost bude pokračovat v investicích do Battlefield 2042 i po aktualizaci 4.0. Řekl, že Battlefield 2042 patří k přední franšíze, která bude v nadcházejících letech nadále růst a prosperovat. Kromě toho také uvedl, že společnost se na situaci dívá z dlouhodobého hlediska.

 Jedná se o jednu z největších franšíz našeho odvětví, kterou vybudoval jeden ze skvělých týmů v tomto odvětví, a očekáváme, že bude nadále růst a bude skutečně důležitou součástí našeho portfolia po mnoho a mnoho nadcházejících let.

Teď máme neuvěřitelné vedení tohoto týmu,” dodal. „Přehodnocují vývojový proces od základů a skutečně používají modelu s kterým přišel Vince Zampella, dostat se co nejrychleji k zábavě.”

Dělali tisíce aktualizací pro komunitu, pracovali na kvalitě života a skutečně vylepšovali základní hru. Myslím, že nás tam čeká ještě více práce a tým je odhodlán dělat tuto práci pro komunitu. “Kromě toho, jakmile se dostaneme na místo, kde budeme mít pocit, že jsme na správném místě se základním zážitkem a základní hrou, měli byste očekávat, že budeme investovat a růst za hranice toho, kde je hra dnes.

Kromě toho výzva k výdělkům také poskytla aktualizaci k Battlefield Mobile, kde Andrew Wilson hovořil o plánech společnosti na spuštění hry.  Řekl, že tým by mohl být připraven ke spuštění již na konci roku, ale projekt by mohl být lehce posunut na začátek roku 2023. Wilson je přesvědčen o kvalitě hry a chce se zaměřit na vyladění rovnováhy prostřednictvím přísného beta testování a soft launche.

EA také oznámilo, že končí s licencí FIFA a že její fotbalové hry budou přejmenovány na EA Sports FC, více o tom zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno