Nový ročník již neponese název, který se s fotbalovým simulátorem nese již od jeho počátku. Předchozí spekulace se potvrdily a příští rok se tak hra na zelený pažit vrátí s novým názvem, EA Sports FC.

Úzké partnerství mezi vývojáři a FIFA trvalo dlouhých 30 let. Že se oba útvory neshodnou na nových podmínkách se přitom probíralo již dlouho. Co všechno se na sérii změní?

EA Sports hned ujistilo své hráče, že se změna názvu nedotkne vztahů vývojářů s ligami jako Premiere League nebo Liga Mistrů. EA Sports FC tak bude nadále obsahovat oficiální jména týmů, hráčů i soutěží. Zda se do hry dostane Mistrovství Světa, které se bude konat příští rok v Kataru upřesněno nebylo.

Přečti si  Další Battlefield bude mít kampaň pro jednoho hráče, jak prozrazuje pracovní inzerát

Série FIFA se každoročně těší podpoře více jak 150ti milionů hráčů a k dostání je na všech standardních platformách. Hra i v příštím roce bude obsahovat na 300 partnerů, 19000 fotbalistů ve více jak 700 týmech. Dále nabídne přes 100 stadionů a více jak 30 licencovaných lig a soutěží. Andrew Wilson, CEO EA, poděkoval za krásných 30 let spolupráce. Dle jeho slov se teď bude moci série vydat i směry, které pro ně byly doposud nedostupné.

Na další detaily o budoucnosti populární série si budeme muset počkat. 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno