Vývojáři také hovoří o dalších dynamických chováních a interakcích, například o menších druzích, které tvoří smečky, aby porazili větší dinosaury.

Jurassic World Evolution 2 slibuje, že zdokonalí již tak skvělou hru několika způsoby. Jedním z nich bude možnost vidět, jak zvířata interagují s prostředím i mezi sebou navzájem.

To je oblast, kam Frontier Developments směřuje svá zásadní vylepšení. Například v rozhovoru pro Game Informer vysvětlil ředitel hry Richard Newbold, že jedním z největších faktorů, které ovlivní chování dinosaurů a vzájemné působení různých druhů, bude jejich území. Když se vylíhne nový dino, prozkoumá stanoviště, ve kterém se narodí, aby našel oblast, která vyhovuje jeho pohodlí a potřebám, a na základě toho si pak nárokuje dané území.

Přečti si  Dungeons and Dragons: Dark Alliance v launch traileru

“Tento systém je dynamický,” vysvětlil Newbold. “Zvyšuje se to, když kolem této ohrady procházejí dinosauři.” Jak se  Triceratops pohybuje, posune své území novým směrem, protože staré území, které vytvořil už dávno, se začne rozpadat. Kráčí směrem k věcem, které potřebuje – voda, les a mletá vláknina. “

To však také ovlivní vzájemnou interakci různých dinosaurů. “Není to jen o tom, ale také o území dalších dinosaurů v této oblasti,” řekl Newbold. “Někdy se druhy doplňují a žijí spolu harmonicky;” ale jindy bude mít druhový konflikt. Pokud se jejich území překrývají, může mezi těmito dvěma dinosaury existovat nepřátelské chování. Pokusí se vybudovat své území na svou velikost. Je to dynamický systém, který vytváří realistické spojení mezi dinosaury. “

A dinosauří chování zaznamenalo zlepšení i v jiných oblastech. Například pokud se nové létající druhy dinosaurů rozruší na svých stanovištích, pokusí se vymanit ze svých výběhů a pokusit se jít za hosty. Mezitím, jak dinosauři bojují proti sobě, došlo také ke zlepšení, Newbold to vysvětlil: „Predátoři, když si vezmou svou kořist, budou ji dynamicky pronásledovat. Neexistuje žádné zastavení a spuštění. Rovněž došlo k vylepšení bojového systému. “ To také znamená, že menší druhy budou při lovení větších zvířat tvořit smečky.

Jurassic World Evolution 2 vyjde později v tomto roce pro PS5, Xbox Series X / S, PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno