Pokud patříte mezi hrdé majitele konzolí Xbox, nebudete si muset s přechodem na novou generaci konzole lámat hlavu. To platí alespoň v případě závodního titulu DiRT 5 od studia Codemasters. Vaše uložené pozice se vám totiž automaticky přenesou společně s účtem.

Jiná situace ovšem nastane u konkurence v podobě nového PlayStation 5, který sice stejně jako Xbox nabídne bezplatný upgrade, ale možnost přenést si uložené pozice zde nenajdete. O této skutečnosti informovali australští vývojáři na svých sociálních sítích.

Z oficiálního Tweetu lze vyčíst, že sami vývojáři s touto situací spokojeni nejsou a pravděpodobně se tak na dané možnosti stále pracuje. Nic ovšem slíbit očividně nemohou. DiRT 5 se tak alespoň dočasně řadí po bok her jako je Yakuza: Like a Dragon nebo nový Spider-Man, ve kterých vám taktéž budou vaše savy z PlayStation 4 k ničemu.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

DiRT 5 vychází jako Launch titul pro konzoli Xbox Series X a dočkáme se jej tedy 10. listopadu. Ve stejný den vyjde i na PC, Xbox One a PlayStation 4. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno