Pokud jste se obávali, že Microsoft získá Discord, můžete si podle nejnovějších zpráv z Wall Street Journal oddechnout. Společnost zůstane prozatím nadále nezávislá.

Zatímco obě společnosti minulý měsíc hovořily o potenciální akvizici, která by mohla stát společnost Microsoft více než 10 miliard dolarů, tak podle nejnovějších informací byly tato jednání prozatím odložena.

Microsoft nebyl jedinou společností, která měla zájem o získání Discordu. Společnost, která stojí za aplikací VoIP / komunikace, která má od loňského roku více než 140 milionů uživatelů měsíčně a je základem počítačových her, údajně jednala s nejméně třemi společnostmi, které mají zájem o její získání, ale rozhodla se zůstat nezávislá, alespoň prozatím. Zřejmě také uvažuje o IPO v budoucnu.

To je pravděpodobně dobrá zpráva pro každého, kdo používá Discord. Akvizice společnosti Skype společností Microsoft tuto aplikaci podstatně zhoršila a mnozí se obávali, že akvizice společnosti Microsoft udělá totéž s Discordem.  Jak dlouho se Discord rozhodne zůstat nezávislým, není známo, ale vzhledem k hodnotě společnosti, která se bude jen zvyšovat, se zdá nepravděpodobné, že existuje mnoho společností, které by si ji mohly dovolit koupit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno