Disintegration: Dojmy z uzavřené Bety
Domů » Doporučené » Disintegration: Dojmy z uzavřené Bety

Disintegration: Dojmy z uzavřené Bety

Pokud se vám zrovna nevybavuje, co že je Disintegration, rádi vám to připomeneme. Jedná se o sci-fi 5v5 FPS, kterou nám ve spolupráci s Private Division přináší vývojáři ze studia V1 Interactive, kteří se dříve podíleli na vývoji legendární série Halo. Právě dnes byla spuštěna technická beta, jejíž účelem je řádně otestovat schopnosti serverů pro multiplayer.

Disintegration se odehrává v blízké budoucnosti, kdy naše planeta trpí přelidněním, nedostatkem jídla a extrémním počasím. Společně s tajemným virem dostávají tyto faktory lidskou rasu až na pokraj vyhynutí. S tím se nechtějí smířit hlavně světoví vědci, jejichž snaha vyústí ve vynález Integration. Procesu, při němž je lidský mozek operativně odstraněn z lidské schránky a je vložen do robotického skeletonu. Hlavním hrdinou našeho příběhu je Romer Shoal. Rebel, který se vší silou snaží vzepřít útvaru Rayonne, který si po započetí globální války nárokuje právo doslova na vše.

Už v Betě si můžete zakoupit pár skinů a přívěsků

 

Multiplayerovou část pak obstarají tři herní módy, ve kterých si budete moci vždy vybrat Crew, jejíž barvy budete chtít reprezentovat. Každá z nich vám nabídne unikátní zbraně a schopnosti a vy si tak vyberete nejen podle toho, která z nich vám vyhovuje dle hlavní myšlenky a barevného provedení, ale i podle toho, která nejvíce sedne vašemu hernímu stylu.

Přečtěte si  Nabídka PS Plus her na březen 2020

Právě probíhající spuštěná Beta nám první den nabídla tutorial a jeden online režim, který po hráčích požadoval zabírání zón. Měli jsme tak dost času si osahat všechna dostupná vozidla, herní mechaniky, bojové schopnosti a pokusit se zvyknout si na ovládání, které si naši přízeň nezískalo. Nutno podotknout, že Disintegration není frenetická a přímočará řežba, ale vyžaduje po hráčích i taktické myšlení a využívání všech dostupných perků a schopností. K jejich osvojení vám nejvíce pomůže základní tutorial, kterým musí projít každý hráč předtím, než ho hra pustí do hlavního menu.

 

Technickou betu jsme testovali na PC a k našemu překvapení nám nastavení nenabídlo vyšší rozlišení než pouhé Full HD. I přes zvolené EPIC u všech dalších nastavitelných položek, tak hra nevypadala zrovna přesvědčivě. Sami vývojáři ale na tyto případy upozorňovaly a předem se omlouvali za doskakování textur, propady FPS a pády aplikace.

Přečtěte si  Co jsou teraflopy a k čemu nám jsou?

Pokud nebudeme počítat problémy, které jsou pro Beta verze her typické a pochopitelné, máme tu vcelku nadějně vypadající střílečku, která nám nenabídne jen pouhé přestřelování s dalšími pařmeny, ale i nadějně znějící příběh, který by při správném uchopení mohl hru posunout i několik příček výše. Předvídat, jak Disintegration dopadne, je ale předčasné.

Zaregistrovat do Technické bety se můžete skrze oficiální stránky (disintegrationgame.com) i vy. Hraním a plněním úkolů si následně můžete otevřít exkluzivní obsah, který již později po vydání hry získat nepůjde.

Disintegration je ve vývoji pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Další doporučené příspěvky
 
Videoherní terapie může pomoci léčit ADHD, tvrdí nejnovější studie

Nová studie zjistila, že terapie videohrami může pomoci při léčbě...