Příspěvek na NeoGAFu podporuje spekulace, že studio Ready At Dawn vydá pokračování The Ordr 1886 na konzole nové generace.

Víme, že studio Ready At Dawn pracuje na nové AAA hře a i když s jistotou nevíme o jakou hru půjde, tak nejnovější spekulace hovoří o tom, že by se mohlo jednat o pokračování The Order 1886. Ještě zajímavější však na celé spekulaci je to, že by hra měla vyjít na obě konzole nové generace, tedy PS5 a Xbox Series X. 

Autor, který na NeoGAFu informaci sdělil patří v herním průmyslu mezi ty spolehlivější, mezi jeho úniky patří například informace o plánovaném představení PS4 PRO, ke kterému došlo v září 2016.

The Order: 1886 vyprávějící příběh odehrávající se v alternativním Londýně, kde hlavní hrdina Galahad se účastní honu na vlkodlaky. Ve hře se mísily historické postavy a události z reálného života s fiktivním pojetím populárních mýtů a legend.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Hra se setkávala s velmi smíšenou kritikou, která na jedné straně chválila skvělé grafické zpracování a atmosféru, přičemž na straně druhé hra trpěla až šílenou přímočarostí a koridorovostí a nedávala hráči sebemenší prostor navíc.

V tajuplném příspěvku v NeoGAFu informoval BlackOsiris o traileru, který podle všeho ukazoval na The Order 1886. V údajném gameplay traileru u muž se světelným zařízením namontovaným na rameni zkoumá špatně osvětlenou místnost a střílí a ustupuje před množstvím ozbrojených tvorů se žlutýma očima. Únik hovoří o tom, že muž je velmi dobře rozpoznatelný a nelze ho zaměnit s nikým jiným, než s hlavním hrdinou prvního dílu. 

BlackOsiris byl také nejednoznačný , na jaké platformě byl tento trailer zobrazen, což vedlo mnoho lidí k domněnce, že pokračování Řádu bude k dispozici jak na PS5, tak na Xbox Series X.

Tato zpráva je však v nejlepším případě spekulativní – zejména proto, že se uvádí, že společnost Ready at Dawn nevlastní IP The Order 1886. To však nepočítá s možností duchovního nástupce, podobně jako tomu bylo v případě Deamon´s Souls od From Software, které vyšlo exkluzivně pro PS3 a následnými Dark Souls, které se stali multiplatformní IP.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Jakmile se dozvíme další podrobnosti budeme vás o nich informovat.

The Order 1886 je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

4 KOMENTÁŘE

  1. Boha vy už vlastně jen spekulujete to mi šíleně leze na nervy na konec je to úplně jinak pište prosím fakta nebo mne jebne ..dost vaším podobným starankam píšou ..jen domněnky a vykládají to jako fakta pak úplně blbí Češi si myslí že je to pravda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno