Dnes konečně odstartuje 4. sezóna v Call of Duty: Modern Warfare a Warzone, potvrzují vývojáři z Infinity Ward.

Dnes v 8:00 ráno odstartuje v Call of Duty: Modern Warfare a Warzone očekávaná 4. sezóna, která do hry přinese řadu změn, s čímž je spojeno také stahování dalšího obřího balíku dat.

Právě nyní si mohou hráči dát stahovat patch pro CoD: MW a Warzone, který podle společností Activision a Infinity Ward bude poměrně velký, protože se tým snaží snížit celkovou velikost souboru ve hře. Proto jsou různá aktiva komprimována, což umožňuje, aby nejnovější aktualizace vyžadovala po instalaci pouze 4 GB dalšího místa na PS4 i Xbox One.

V tuto chvíli neznáme přesnou velikost stahovaného balíku dat na všech platformách, ale nedávné zvěsti naznačují, že by patch mohl zabírat 34 GB na PS4 a více než 44 GB na PC a Xbox One.

Weapon Mastery Challenges

Sezóna 4 přinese do hry Weapon Mastery Challenges! Po zlatém odemčení zbraně budou k dispozici tyto Mastery Challenge. K dispozici bude 8 výzev na zbraň , z nichž každá poskytuje své vlastní odměny, se 4 kartami pro hráče a 4 emblémy. Dokončení všech výzev pro 51 zbraní odemkne speciální badass Sticker a Playercard.

Eventy ve Warzone

Události mohou nastat během zápasů Warzone Battle Royale a mají dopad na strategii a přístupu ke hře. Události mohou nastat v jakémkoli daném zápase bez předchozího upozornění. Když k tomu dojde, události se vždy objeví uprostřed hry. Například po prvním dropu a před uzavřením Gulagu. V daném zápase se objeví pouze jeden typ události, proto se seznamte se třemi novými typy událostí, které jsou k dispozici na začátku sezóny Four – ‘Jailbreak’, ‘Fire Sale’ a ‘Supply Chopper’.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Pokud dojde k Jailbreaku „útěku z vězení“  , budou všichni hráči, kteří byli vyloučeni, propuštěni zpět do hry. Ať už jste čekali na svůj 1v1 v Gulagu, nebo jste byli odsouzeni ke sledování, nyní budete mít další šanci. Než tato událost nastane, tak minutu předem obdržíte oznámení, abyste našli další armor nebo zajistili zbraň pro své vracející se spoluhráče.

Fire Sale je událost ve hře, které dočasně zlevní většinu položek v Buy Station a to až o 80% občas budou dokonce zcela zdarma. To bude ideální čas pro získání UAV, Armor Boxu, Killstreaku nebo zvednutí padlého spoluhráče. Supply Dropy však zlevněny nikdy nebudou.  Fire Sale bude trvat vždy jen 60 sekund, takže očekávejte, že budou nákupní stanice přeplněné a často u nich budou soupeři číhat na easy kill.

‘Supply Choppers’ událost přináší nesmrtící, ale silně obrněný vrtulník. Vrtulník bude mít hodně zdraví a k jeho zničení bude zapotřebí opravdu velké množství munice, dokonce i raketu nebo dvě. Vrtulník na vás nebude střílet, ale po jeho zničení z něj vypadne velmi kvalitní kořist. Samozřejmě střelba po vrtulníku může přilákat větší množství nepřátel, kteří snadno zjistí, kde se nacházíte.

Přečti si  Generální ředitel společnosti Valve naznačuje, že Steam by se mohl do konce roku dostat na konzole

Contraband Contract System!

Contraband je nový vzácný kontrakt s permanentní Blueprint odměnou. Šance na spawnutí Contraband kontraktu bude vždy po dokončení předchozího kontraktu. Pokud uvidíte kufřík Contraband, spěchejte a seberte jej. Jakmile ho budete mít, vezměte jej na určité extrakční místo, kde je vložíte do vrtulníku. Pokud zabijete hráče, který nese kufřík na extrakční místo, můžete tento kontrakt dokončit a získat tak odměnu svému týmu.

AKTUALIZACE PLAYLISTU

Modern Warfare

 • Do Ground War byla přidána promenáda Barakett!
 • Trench Mosh Pit (2v2)!
 • Scrapyard 24/7!
 • Blueprint Gunfight!

Warzone

 • Quads
 • Trios
 • Duos
 • Sólo
 • Blood Money
 • Warzone Rumble!

Warzone Rumble je zbrusu nový režim ve Warzone. Dva týmy po 50 hráčích padají a bojují v různých oblastech kolem Verdansku. Tento režim je rychlou akcí s vlastními loadouty, vozidly a rychlými respawny.

Sezóna 4 přinese také řadu oprav Warzone

 • Loot Update: Nové zbraně a aktualizované plány! Hledejte Fennec, CR-56 Amax, Renetti a další!
 • Opravena chyba, kdy hráči mohli hodit svou zbraň do Gulagu
 • Oprava exploitu, kdy hráči dokázali duplikovat sady Self Revive
 • a další drobné opravy

Call of Duty: Modern Warfare a Warzone jsou nyní k dispozicina PC, PlayStation 4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno