Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) oznamuje, že dne 11.12. ve 14.00 odstartuje 24 hodinový PlayStation Charity Stream.

Během celé akce se před kamerou objeví známé osobnosti, hudebníci, youtubeři či populární streameři z platformy Twitch jako například Kazma, Agraelus, Vláďa Videos, Ektor a další.

Kromě jiných cen se zde bude dražit také konzole PS4 Pro 500 Million Limited Edition.

Mnohokrát děkujeme všem, kteří se rozhodnou podpořit tento projekt. Byť jen jediný lidský osud, který se díky této akci podaří změnit za to 100% stojí.

Stream proběhne na oficiálním Youtube kanále PlayStation Česko

Příspěvky diváků skrze platební bránu PayPal či bankovní převod budou určeny na podporu organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. a jejich projekt “Pomoz mi do života…”. PlayStation během tohoto streamu rozdá ceny za více než 100.000 korun divákům, kteří se rozhodnou tento projekt podpořit.

Přečti si  Nová nálož gameplay záběrů z nového Ratchet & Clank

O organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI
Pomáháme dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňujeme jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova. Hledáme pro děti podporovatele, patrony, přátele, zaměstnavatele a dárce. Ve spolupráci s vedením dětských domovů zařazujeme do našich projektů děti, pro které je podpora potřebná. Projekty organizace jsme koncipovali tak, aby opravdu pomohly potřebným. Nechceme být závislí na grantech a naše projekty uzpůsobovat a měnit podle aktuálních grantových výzev. Financování činnosti organizace je proto založeno zejména na podpoře z řad fyzických a právnických osob,” sdělila Michaela Chovancová, ředitelka a zakladatelka DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. „Moc si vážíme toho, že nás společnost Sony Interactive Entertainment pro charitativní stream oslovila. S takovým projektem zatím zkušenosti nemáme, herní komunitu neznáme, a proto se necháme překvapit výsledkem, který přinese.”

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

https://www.dejmedetemsanci.cz/3/o-nas

O projektu „Pomoz mi do života…”
Cílem projektu „Pomoz mi do života…“je usnadnit dětem start do samostatného života.
Projekt je zaměřen zejména na mladé lidi opouštějící dětské domovy po dosažení plnoletosti, nebo po dokončení studia, ale nabízí rovněž podporu při studiu a přípravě na budoucí povolání.
https://www.dejmedetemsanci.cz/4/projekty/58/pomoz-mi-do-zivota

Ceny
PlayStation věnuje pro tento charitativní účel ceny za více než 100.000 korun. Hlavní cenou je
PlayStation 4 Pro 2TB 500M limited edition, kterou vyhraje nejštědřejší donátor celého streamu. Druhou naprosto totožnou konzoli a dalších 48 cen mohou ve slosování vyhrát všichni diváci streamu, kteří se zapojí do podpory projektu a přispějí částkou alespoň 200 Kč a to jak přes platební bránu PayPal, tak převodem na bankovní účet.

Pravidla a informace
Kompletní pravidla a informace o programu naleznete na stránkách:
https://www.playstation.com/cs-cz/campaigns/dejme-detem-sanci-stream/

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno