Resident Evil 7 biohazard Gold Edition je od dnešního dne k dispozici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, stejně jako 2 očekávaná DLC – Not a Hero a End of Zoe.

Toto kompletní vydání velmi vychvalovaného survival hororu z roku 2017 zahrnuje veškerý
doposud vydaný herní obsah, stejně jako všechny 3 placené herní dodatky (Banned Footage Vol. 1, Banned Footage Vol. 2 a End of Zoe) a nabídne tak ultimátní hororový zážitek. Poslední dodatek s názvem Not a Hero je k dispozici pro všechny majitele hry Resident Evil 7 zdarma ke stažení.

Dodatek End of Zoe představuje šokující pokračování dějové linie hry Resident Evil 7 a odhalí, jaký osud čeká Zoe. V této kapitole hráči převezmou roli mysteriózní postavy, postaví se novým nepřátelům a objeví nové oblasti plné bažin.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Dodatek Not a Hero, který je k dispozici zdarma, nabídne návrat legendárního veterána z jednotky BSAA jménem Chris Redfield. Příběh tohoto dodatku se odehrává po děsivých událostech, které postihli hlavního hrdinu Resident Evil 7 Ethana Winterse a umožní
hráčům převzít roli Chrise na jeho honbě za nalezením zpropadeného podvodníka Lucase Bakera a čelit tak novým hrozbám, které se ve hře objeví zcela poprvé. Chris a jeho tým jakožto členové organizace Umbrella musí rychle vymyslet strategii, aby byli schopni čelit novým ultimátním hrozbám. Vyřeší Chris tuto záhadu a dokáže přežít postup plantážnickým podzemím?

Výsledek obrázku pro resident evil not a hero

Téměř veškerý obsah si hráči mohou vychutnat ve virtuální realitěPlayStation VR pro více vzrušující a vtahující hororový zážitek.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Resident Evil 7 Gold Edition vychází dnes 12. 12. 2017 pro PC, PS4 a Xone.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno