Všichni hrdinové do akce! V těch nejtemnějších časech potřebuje svět opravdového hrdinu. Dnes vychází akční hra Sonic Forces s oblíbeným ježkem v hlavní roli.

Zároveň se hrou vychází i Day One Patch, který přináší několik aktualizací a vylepšení hratelnosti.

Od dnešního dne je také k dispozici přídavek Shadow, a to zcela zdarma. Tento přídavek vypráví mysteriózní příběh spojený s herními charaktery Shadow a Infinite a nabídne tři dodatečné etapy, a navíc možnost hrát jako Shadow ve více než 10 moderních etapách Sonic.

Ti, kteří si předobjednali hru Sonic Forces Bonus Edition, navíc  získají Shadow kostým pro svého hrdinu. Pokud jste si stále hru Sonic Forces nezakoupili, máte ještě možnost bonus získat a to v rámci Bonus Edice, která bude k dispozici do vyprodání zásob. Sonic Forces Bonus Edition navíc nabídne množství herních bonusů, jako jsou kostýmy a různá příslušenství pro Vašeho hrdinu.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Sonic Forces je příběhem slavné postavy Sonic the Hedgehog, jenž vede sílu odporu proti doktoru Eggmannovi, který převzal vládu nad světem za pomoci své armády robotů a nového mysteriózního darebáka jménem Infinite.

Hratelnost Sonic Forces je podobná jako u hry Sonic Generations, přičemž hráči mají možnost si zvolit mezi klasickým a moderním Sonicem. V prvním případě na hráče čeká nostalgická hratelnost z bočního pohledu v 2.5D, která je známá z originálních Sonic her pro Sega Genesis. V případě moderního stylu se hráči mohou těšit na třírozměrnou hratelnost podobnou jako u her jako Sonic Unleashed a Sonic Colors. Navíc přináší Sonic Forces ještě třetí mód „Avatar“, ve kterém si svou postavu sami vytvoříte a hratelnost si tak sami uzpůsobíte.

Přečti si  Fable Reboot bude využívat ForzaTech engine

Hra Sonic Forces vychází dnes 7. 11. 2017 pro PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno