Dnes vyjde launch trailer k Death Stranding, který editoval sám Hideo Kojima – odpočet již běží
Domů » Hry » Death Stranding » Dnes vyjde launch trailer k Death Stranding, který editoval sám Hideo Kojima – odpočet již běží

Dnes vyjde launch trailer k Death Stranding, který editoval sám Hideo Kojima – odpočet již běží

Pokud stříháte metr do vydání Death Stranding, pak si dnes nastavte budík na 14:50, kdy bude oficiálně vydán launch trailer k této velmi očekávané hře.

Režisér Hideo Kojima na Twitteru informuje, že launch trailer, který osobně editoval je již připraven na své vydání a byl také spuštěn odpočet, který vyvrcholí dnes ve 14:50.

Trailer bude mít premiéru prostřednictvím přímého přenosu na oficiálním kanálu Kojima Productions na Twitchi, kde již nyní běží odpočet. Pokud se na trailer těšíte stejně jako my, potom se na něj můžete podívat přímo zde v novince.

Přečtěte si  Recenze: Just Dance 2020 – Stropová morseovka se sousedkou a jejím smetákem

Premiéra launch traileru se bude shodovat přímo se začátkem světového turné Death Stranding, které bude zahájeno v Paříži ve Francii a bude následovat místa jako je Londýn, Berlín, New York, San Francisco a Tokio.

Death Stranding vychází 8. listopadu na PS4 a začátkem léta 2020 i na PC.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Star Wars Jedi: Fallen Order nebude v předstihu v EA Access

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Death Stranding obdrželo patch 1.05, ten zatím nepřidává foto režim

Kojima Productions vydalo první patch po vydání Death Stranding s...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů