Hráči na PS4, PS5, Xbox Series X/S, Xbox One a PC na Steamu a Originu se mohou zkušební verze zúčastnit od 5. do 7. srpna a od 12. do 14. srpna.

Poté, co po spuštění slibovali vývojáři z Codematers multiplatformní zážitek pro F1 22, Codemasters potvrdili, že bude spuštěn do konce srpna. Bude podporovat PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC hráče na Steamu a Originu. Před úplným spuštěním se mohou všechny podporované platformy zúčastnit zkušebních testů od 5. do 7. srpna a od 12. do 14. srpna.

Během těchto období lze hrát režimy Social Race a Two-Player Career. Hlavní kreativní ředitel Lee Mather uvedl: „Cross-play spojuje všechny naše hráče a umožňuje jim urovnat skóre toho, kdo je nejlepší řidič na všech platformách. Cross-play nám také umožňuje vytvářet lepší příležitosti k vytváření zápasů, takže hráči mohou soutěžit s konkurenčními závodníky s podobnými atributy.“

Přečti si  Apex Legends: Hunted, Skull Town, Battle pass a spousta novinek na které se můžeme těšit

Spolu s matchmakingem lze vytvořit relaci a pomocí možnosti „Pozvat přátele“ pozvat hráče na jiné platformy. Možnost „Pozvánky a požadavky“ lze také použít při pauzách během závodů k přijetí požadavků. K dispozici je samozřejmě také možnost deaktivovat multiplatformní hraní a povolit pouze matchmaking s hráči na stejné platformě nebo rodině konzolí.

Pro více podrobností o F1 22 se podívejte na naši oficiální recenzi zde. Nedávno obdržela bezplatnou novou trať Portimao spolu s opravami chyb a dalšími vylepšeními.

F1 22 je nyní k dispozici pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno