Noví hráči Sekiro Shadows Die Twice, pro které je hra doslova utrpením si nyní mohou odpočinout, minimálně tedy na PC, protože modeláři úspěšně vytvořili svůj vlastní jednoduchý režim.

Od vydání Sekiro, se začala vést debata o tom, zda by hra měla, či neměla mít snadný režim. “Za nás rozhodně ne, protože takovýchto her je opravdu velmi málo” a From Software by tak snadno přišlo o svou tvář vývojáře her pro náročné. A naštěstí tomu nenapovídá ani historie společnosti.

Avšak i tak hráči na PC našli vlastní způsob, jak hru zpřístupnit širšímu publiku, které si chce příběh Sekira zahrát. Na serveru Nexus mods je k dispozici nový Sekiro mod, který nabízí celou řadu různých možností, které v současné době nejsou ve hře k dispozici. Mod také obsahuje různé grafické možnosti, jako je schopnost odemknout počet snímků za sekundu, možnosti zobrazení zorného pole (FOV) a zobrazení statistik, aby se hráčům ukázal počet jejich smrtí / zabití.

Ovšem tím nejzajímavějším je bezesporu easy mód , který umožňuje hráčům zpomalit ve hře jednotlivé bossy, při zachování původní rychlosti a pohybů vaší postavy. Výsledkem je, že bossové jsou zpomaleni o celou polovinu, což hráčům umožňuje lépe se vyhýbat a vykrývat jednotlivé útoky.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Instalace módu je velmi snadná a není k ní potřeba žádných PC větších znalostí. Jen pokud patříte mezi majitele grafických karet Nvidia, měli byste dodržet následující postup:

Použijte ovládací panel Nvidia pro nastavení ‘Vsync’ na ‘Off’ a ‘Preferated Refreshrate’ na ‘Highest available’ na profilu Sekiro. Odstraňování problémů: Odstraňte profil (premade) Sekiro, přidejte nový profil uvedením úplné cesty k souboru sekiro.exe a zkuste to znovu. Pokud Preferred Refreshrate chybí nebo hra stále zamčená na 60fps, pokračujte dle průvodce na Nvidia Profile Inspector.

Sekiro Shadows Die Twice je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno