Podívejte se na první gameplay záběry z nadcházející hry od Bethesdy a id Software, DOOM Ethernal, běžících na nové platformě Google Stadia.

Bethesda a id Software na GDC 2019 oznámili, že jejich nadcházející titul DOOM Ethernal bude přinesen na novou herní platformu Stadia společnosti Google. V rámci prezentace Googlu Bethesda potvrdila, že nadcházející DOOM poběží na Stadia ve 4K s HDR a 60fps.

Nyní máme k dispozici video s gameplay záběry této hry, běžící na výše uvedené platformě. Jak se zdá tak se mají fanoušci DOOMa opravdu nač těšit a hra bude opět představovat frenetickou zábavu.

Ale nás především zajímá, jak se s tím vypořádá Stadia? Pokud se na video budete dívat opravdu pozorně, tak si nelze nevšimnout, že se hráč předvádějící hru musí vypořádat s input lagem, kterým služba trpí (Google uvedl, že bude nejnižší možný, ale žádné konkrétní číslo.) Kupříkladu Digital Foundry naměřilo zpoždění v hodnotě cca. 160ms u Assissin´s Creed: Odyssey, což v závislosti na rozlišení odpovídá konzoli Xbox One X, ale dá se tušit, že u takovéto rychlé střílečky, kde se přenáší mnohem více obrazových dat, bude zpoždění ještě větší. I proto na Stadia visí stále mnoho otázníků.

Přečti si  Screenshoty z buildu hry Starfield z roku 2018 se objevily na internetu

DOOM Ethernal je nyní ve vývoji pro PC,PS4, Xbox One, Switch a Stadia s blíže neurčeným datem vydání.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno