Doom Eternal byl odložen a bude vydán až příští rok.

DOOM Eternal byl odložen. Pokračování frenetické střílečky z pohledu první osoby bude vydáno až 20. března 2020 pro PC, PS4 a Xbox One. Verze pro Switch bude následovat později v blíže neurčeném termínu.

Původní datum vydání bylo naplánováno na 22. listopadu 2019, ale již jej nelze dodržet. To oznámila Bethesda v tiskové zprávě.

Bethesda potřebuje více času na dokončení

Jako důvod, vývojáři říkají, že je potřeba více času na vyleštění hry, aby byly splněny požadované standardy. Zároveň zpráva slibuje, že čekání se nakonec vyplatí.

Abychom zajistili, že nabídneme nejlepší možný herní zážitek – a aby Doom Eternal splnil naše standardy, pokud jde o rychlost hraní a jemné doladění -, rozhodli jsme se odložit datum vydánío několik měsíců na 20. března 2020.Víme, že mnoho fanoušků bude tímto zpožděním zklamáno, ale jsme si jisti, že Doom Eternal poskytne herní zážitek, na který stojí za to počkat.

Přečti si  Screenshoty z buildu hry Starfield z roku 2018 se objevily na internetu

Kromě zpoždění byla oznámena další novinka

  • Doom 64 se objeví nejen na Switchi, ale také na Xbox One, PS4 a PC. Doom 64 bude také předobjednávkovým bonusem pro Doom Eternal a bude vydán také 20. března 2020. Klasický si můžete zakoupit také zvlášť.

DOOM Eternal vyjde na PC, PS4 a Xbox One 20. března 2020.

 

1 komentář

  1. To můžou vydat i nedodělané. Opravy po vydání, omluvy a nesmyslné vyjádření Bugthesdy už máme nacvičený z minulých měsíců.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno