Téměř hned po úniku tiskové zprávy o vzniku pokračování online kooperační hry The Division 2, přichází Massive Entertainment s oficiálním potvrzením o existenci hry přímo na blogu Ubisoftu.

Jak jsme vás informovali na začátku tohoto týdne, tak Massive Entertainment provádí nábor zaměstnanců právě za účelem výroby The Division 2. Okamžitě se z informace stala senzace a fanoušci začali spekulovat zda se bude jednat o pokračování, či jen masivní rozšíření.

Nyní již fanoušci nemusí spekulovat. Ubisoftu uniklo oznámení o The Division 2 jen několik hodin před komunitním live streamem, kde se očekávalo oficiální odhalení hry. Německá tisková zpráva obsahující logo, které sděluje, že pokračování The Division je zkutečností a na vývoji opravdu pracují vývojáři z Massive Entertainment a to společně s dalšími studii: Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bukurešť a Ubisoft Šanghaj, kteří zajišťují další vývojářskou podporu.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

Přestože tisková zpráva nezmiňuje žádné aktuální detaily hry, Ubisoft potvrzuje, že nabídne výraznější pohled na hru během tiskové konference E3 2018, která se bude konat v červnu.

Výsledek obrázku pro the division 2 logo

The Division 2, stejně jako první díl bude pohánět aktualizovaná verze Snowdrop Enginu a tato vylepšená technologie pomůže rozvojovému týmu realizovat všechny ambice, které Ubisoft pro tento titul má.

Ubisoft také oznámil, že první aktuální díl obdrží Xbox One X update, který dá hráčům možnost užít si hru ve 4K.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno