Než se dočkáme druhé série The Last of Us od HBO, bude to ještě chvíli trvat, ale vzhledem k tomu, že produkce je v plném proudu, začínají se objevovat nové informace.

Poté, co HBO nedávno nabídla první pohled na to, jak budou Joel a Ellie v nadcházející sezóně vypadat, a to prostřednictvím dvou nových obrázků, spolutvůrci seriálu a showrunneři Craig Mazin a Neil Druckmann v rozhovoru pro Deadline nabídli další zajímavosti o budoucnosti seriálu.

Mazin například potvrdil, že seriálová sezóna bude mít sedm epizod, oproti devíti epizodám první sezóny.

Příběhový materiál, který jsme získali z druhého dílu hry, je mnohem větší než příběhový materiál, který byl v první hře, takže součástí toho, co jsme museli udělat od začátku, bylo vymyslet, jak tento příběh vyprávět napříč sezónami,“ řekl Mazin. „Když to děláte, hledáte přirozené body zlomu, a jak jsme si to rozvrhli, v této sezóně jako by národní bod zlomu přišel po sedmi epizodách.

Přečti si  EA Sports FC 25 představeno, vychází 27. září

Přesto bude jedna ze sedmi epizod sezóny delší. Podobně jako v případě 80minutové premiéry první sezóny bude podle Mazina i ve druhé sezóně jedna epizoda ne zcela celovečerní, ale přesto delší než obvyklá hodinová stopáž.

A co bude po druhé sezóně? V minulosti bylo potvrzeno, že The Last of Us Part 2 bude rozděleno do více sezón, takže už nějakou dobu víme, že druhá sezóna nebude koncem seriálu. Mazin se dotkl i toho, co bude následovat poté, a řekl, že třetí sezóna bude „podstatně větší“ a že ani po uzavření třetí sezóny seriál pravděpodobně neskončí.

Nemyslíme si, že budeme schopni vyprávět příběh i během dvou sezón [2. a 3.], protože si dáváme na čas a jdeme zajímavými cestičkami, které jsme trochu dělali i v 1. sezóně,“ řekl. „Cítíme, že je téměř jisté, že – pokud se lidé budou dívat dál a my budeme schopni natáčet další televizní díly – bude 3. sezóna podstatně rozsáhlejší. A skutečně, příběh si možná vyžádá i čtvrtou sezónu.

Přečti si  Prodej her v Evropě v první polovině roku 2024 poklesl o 1,9 %.

Mazin nabídl ještě jednu upoutávku na 4. sérii a dodal: „Jedna věc je naprosto jistá, nevím, jak bychom mohli příběh, který zbývá po dokončení 2. série, vyprávět v jedné další sérii.

Premiéra 2. série The Last of Us je naplánována někdy na rok 2025. Kromě Pedra Pascala a Belly Ramsey v rolích Joela, respektive Ellie, v ní budou hrát mimo jiné Kaitlyn Dever jako Abby, Isabela Merced jako Dina, Young Mazino jako Jesse a Jeffrey Wright jako Isaac.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno