První sezóna ve SnowRunneru je již téměř na konci své cesty a již 16. listopadu začíná sezóna nová, tentokrát s podtitulem Explore & Expand. Na co se mohou hráči tohoto hardcore simulátoru těšit? Kromě nových úkolů a vozidel nás čekají především dvě obří mapy.

Majitelé Season Passu samozřejmě tuší, že do hry přibyde například Caterpillar TH357, který svou vidlicí může zvedat ostatní auta do vzduchu. Masivní Caterpillar 770G pak nabídne obří nádrž paliva a možnost připojit dlouhý návěs. Nová vozidla se uplatní i díky zcela novým nákladům, které budou do hry přidány zároveň s updatem a práci s nimi si vyzkoušíme v nových misích a challengích.

Obě nové mapy, které se mají honosit velkou rozlohou, jsou zasazeny do kanadského Yukonu. Na své si přijdou nejen milovníci sněhu, ale dojde i na pořádná blatiska a močály. Vše se samozřejmě bude odehrávat v krásných údolích, která jsme mohli vidět již v předcházející sezóně. Pokud se vám nechce čekat, tak na internetu již naleznete hromadu záběrů z nových map od všemožných streamerů a influencerů, kteří měli předběžný přístup na testovací servery.

Přečti si  Nedostatek dodávek PS5 bude tento rok pokračovat sděluje finanční ředitel Sony

Ke spuštění a hraní Explore & Expand je samozřejmě potřeba míti zakoupený Season Pass. Hra je k dispozici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Pokud nad zakoupením SnowRunneru rozmýšlíte, třeba vám pomůže naše recenze SnowRunner – „Je to sice dál, ale zato horší cesta.“

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno