Dnes, v 19.00 se na mapě Fornite: Battle Royale uskuteční tzv. One time-only in-game event. Poprvé si mohli hráči a fanoušci Fortnite podobný event užít při startu rakety. Nezměnila se tehdy jen mapa, ale změn doznala i samotná gameplay. S jedním důležitým upozorněním přišel jeden ze zaměstnanců Epic Games.

Při startu rakety nebylo zrovna lehké se do hry dostat. Servery byly přetížené a tisíce hráčů se museli spokojit se záznamem na YouTube. Tehdy ovšem ještě nebyl režim PlayGroung, který hráčům umožní si na celou jednu hodinu rezervovat jeden server. Komunita se tak domnívala, že tento Live Event bude možné sledovat v pohodlí a beze strachu v tomto módu. Tak to ale bohužel nebude. Uživatel Epic_Boomer, který se v Epicu stará o práci s komunitou oznámil, že tzv. Butterfly Event bude dostupný ve všech klasických režimech, kromě PlayGround LTM.

To clarify, one of our Player Support Team members misspoke in this case. The ‘Playground LTM’ will not be a playlist where you could experience this in-game event. We’ve taken steps to make sure that this is clear in the lobby.

See you Sunday!

Nelze tedy jinak, než se připravit na obdobnou situaci, která nastala minule. Doporučujeme vám, co nejdříve zkontrolovat, zda máte nainstalovány poslední aktualizace a připojit se do lobby minimálně 10 minut před 19.00. Pevně ovšem věříme, že se Epic Games z minulého fiaska poučil a servery budou na tuto událost posíleny.

Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

Jak myslíte, že celý event skončí? Exploduje kostka a roztrhne mapu? A co na to zombíci?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno